Już za tydzień kolejna gala największych sądeckich talentów

Już za tydzień kolejna gala największych sądeckich talentów

W najbliższą sobotę 14 grudnia na deskach sceny w MCK Sokół znów zaprezentują się najbardziej utalentowani sądeczanie. Koncert Galowy połączony z wręczeniem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia artystyczne będzie miał w tym roku wyjątkową oprawę ze względu na obchodzony jubileusz 15-lecia Fundacji. 

Decyzją kapituły nominację otrzymali w tym roku: Nadia Kopkowicz, Julia Kudlik, Wioletta Liber, Irena Michalska, Miranda Szczepańska, Jan Dominik oraz Krystian Gizicki. To oni zawalczą o nagrodę przyznawaną za konkretne dokonania indywidualne lub zespołowe w zakresie muzyki, plastyki, twórczości literackiej, teatralnej, filmowej albo innej dziedziny sztuki, która zdaniem wnioskodawców zasługuje na to wyróżnienie.

Koncert galowy tradycyjnie składał się będzie z prezentacji nominowanych po którym nastąpi głosowanie publiczności. Będzie można oddać głos na swojego faworyta. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wręczenie nagrody zwycięzcy oraz występ gościa specjalnego. Koncertowi towarzyszyć będzie także aukcja obrazu. Nie zabraknie również wspaniałych prowadzących w osobach: Julii Kaczmarczyk oraz Jakuba Bulzaka, którzy nadają koncertowi niesamowity klimat już od wielu lat.

Do tej pory laureatami nagrody im. Dra Jerzego Masiora byli: Kinga Pancerz, Klaudia Ziajkowicz, Eliza Safjan, Ilona Klimek, Mateusz Bieryt, Tomasz Więcek, Michał Ziomek, Wiktoria Tracz, Izabela Szafrańska, Małgorzata Wygoda, Magdalena Pikuła i Karol Lis. Dziś wielu z nich doskonale radzi sobie na scenach artystycznych całego kraju i nie tylko.

Wydarzenie patronatem honorowy objął:  Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz Starosta Nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Kto zostanie Laureatem AD 2019? Przyjdź do MCK Sokół 14 grudnia i przeżyj moc niezapomnianych wrażeń.

Relacja z ubiegłorocznego koncertu:

Na oczach widowni w kilka minut namalował pejzaż i skradł serca. Karol Lis nagrodzony!