Już wkrótce Nowosądeckie Dni Recyklingu i Czystego Powietrza

Już wkrótce Nowosądeckie Dni Recyklingu i Czystego Powietrza

plakat

Przed nami Nowosądeckie Dni Recyklingu i Czystego Powietrza. Impreza będzie obfitowała w niezwykłe atrakcje – oprócz konkursów w programie jest m.in. spektakl ekologiczny i nietypowy koncert.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (2 października) w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej 2022. Impreza, organizowana w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu (ul. Ogrodowa 19), startuje o godzinie 15:00. Wtedy rozpoczyna się pierwsza tura animacji dla dzieci i konkursów, w których można wygrać m.in. drobny sprzęt elektroniczny, zabawki edukacyjne, kubki, czy bidony.

Na 15:30 zaplanowano spektakl Teatru Katarynka o intrygującym tytule „Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing”. Jak czytamy na stronie internetowej instytucji, jest to „Muzyczna opowieść o świecie, w którym wprowadzone na życzenie mieszkańców zasady Prezydenta Smołasa doprowadziły do zanieczyszczenia środowiska. Spektakl uczy, że ekologia to nie tylko segregacja śmieci, ale to bardzo rozległa dziedzina nauki”. Widowisko kierowane jest szczególnie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Po przedstawieniu przyjdzie pora na kolejną turę konkursów. Wydarzenie zwieńczy koncert zespołu Recycling Band, rozpoczynający się o godzinie 17:20. Co ciekawe, zespół ten wykorzystuje nietypowe instrumenty, stworzone z niepotrzebnych przedmiotów, odpadów i śmieci.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, do wyczerpania miejsc. Organizatorem Nowosądeckich Dni Recyklingu i Czystego Powietrza jest Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA. Partnerami imprezy są Prezydent Miasta Nowego Sącza i MPEC Nowy Sącz. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Anny Paluch, posłanki PiS z naszego okręgu wyborczego. Oficjalny plakat reklamujący imprezę można zobaczyć w poniższej galerii.

źródło: Nowosądeckie Dni Recyklingu i Czystego Powietrza (Facebook)


Czytaj też:

Szaleńcza ucieczka 21-latka. Nie zatrzymał go nawet przydrożny rów

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama