Justyna Stasiek-Harabin z nagrodą Gali Twórców 2021

Justyna Stasiek Harabin FB

Pochodząca z Rytra blogerka Justyna Stasiek Harabin, której bloga LaMinerva śledzi już ponad 30 tysięcy osób, laureatka I miejsca Rankingu Genialni Lokalni Globalni im. Danuty Szaflarskiej, zdobyła nagrodę Gali Twórców 2021.

Gala Twórców to wydarzenie dla twórców internetowych, podczas którego wyłaniany jest zwycięzca konkursu – TWÓRCA ROKU, czyli najważniejsze wyróżnienie dla Influencerów w Polsce. Oprócz zwycięzcy – TWÓRCY ROKU 2021, podczas uroczystej gali we Wrocławiu, która odbyła się 21 sierpnia, wyłonieni zostali Twórcy Roku w poszczególnych kategoriach tematycznych. Sądeczance, Justynie Stasiek-Harabin przypadł w udziale laur w kategorii Kultura i sztuka.

Właśnie wracam do domu i tak sobie myślę, że będę wracać do tych zdjęć za każdym razem, gdy będę miała gorszy dzień. Bo ten wczorajszy był jednym z piękniejszych” – komentowała, wracając z gali, na swoim Facebooku zwyciężczyni konkursu.

Gratulujemy i przypominamy nasze niedawne rozmowy z Justyną Stasiek-Harabin: Do bogini to mi bardzo daleko; Życie bez kultury nie jest do końca pełne

Subskrybuj nasz kanał STUDIO DTS na You Tube i poznawaj ciekawych Sądeczan:

 

 

 

Fot. Prinscreen FB

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.