Jest moc! Prezentacja Sandecji przed nowym sezonem

Wczoraj w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej 34, odbyła się prezentacja zawodników i sztabu szkoleniowego MKS Sandecja Nowy Sącz na rundę jesienną 2018/2019. Wierni kibice jak zwykle dopisali i po brzegi wypełnili trybuny. 

Renault2

Kapsa, Tokarz, Kozioł, Flis, Szufryn, Szeliga, Basta, Piter-Bučko, Kałahur, Tokarczyk, Kuźma, Baran, Małkowski, Flaszka, Szczepański, Manoyan, Dudzic, Maślanka, Smoleń, Nowak, Korzym, Gabrych, Klichowicz... Już w najbliższy piątek Ci zawodnicy wybiegną na murawę stadionu w Chojnicach, gdzie odbędzie się pierwsze spotkanie w nowym sezonie. Zanim jednak na dobre rozpoczęła się jesienna runda zawodnicy spotkali się z kibicami, aby przedstawić nowy skład drużyny.

Opublikowany przez Sandecja Nowy Sącz Wtorek, 17 lipca 2018

Tłumnie zgromadzona publiczność bardzo ciepło przyjęła wszystkich zawodników wraz z ich nowym trenerem, Tomaszem Kafarskim na czele.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem gorącej atmosfery panującej w tej hali. Z takim dwunastym zawodnikiem można przenosić góry, i my te góry mam nadzieję będziemy przenosić już od najbliższego piątku. Liczymy na wasze wsparcie i zaufanie. Zapraszam na mecz! (...) Mam nadzieję, że będziemy od pierwszego meczu grali skutecznie - powiedział nowy trener drużyny.

Prezentację ubogacił występ grupy cheerleaderek NEXT, a poprowadził je znany dziennikarz sportowy Polsat Sport, Marcin Feddek. Kibice mogli liczyć również na osobiste spotkanie z zawodnikami, zdjęcia oraz autografy. W trybuny wyrzucone zostały również piłki z podpisami piłkarzy.

Opublikowany przez Sandecja Nowy Sącz Wtorek, 17 lipca 2018

-Wszyscy razem wspólnymi siłami - my na boisku, wy na trybunach postaramy się zrobić taką twierdzę, jak wtedy przy awansie do ekstraklasy, gdzie u siebie nie przegraliśmy żadnego meczu.  W domu zawsze gra się najlepiej, a tego bardzo nam brakowało (...). Mogę zagwarantować, że będziemy zaangażowani i na pewno damy z siebie wszystko, a to będzie przenosić się na punkty- zapewniał kibiców Dawid Szufryn, kapitan drużyny.

Źródło/Fot. Sandecja.pl/
Adrian Maraś

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.