Jakub Porada podpowie jak dużo podróżować nie mając dużo funduszy

Jakub Porada podpowie jak dużo podróżować nie mając dużo funduszy

Jakub Porada

Znany podróżnik oraz reporter telewizyjny i radiowy – Jakub Porada, spotka się już dziś z sądeczanami, by zachęcić do podróżowania za grosze!

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Kolej na książkę, książka na kolej” w ramach którego nasz region odwiedzają pisarze podróżnicy. Tym razem do Nowego Sącza zawita znany reporter telewizyjny i radiowy – Jakub Porada. Spotkanie odbędzie 20 października br. (piątek) o godz. 17:00 w nowosądeckim Ratuszu.

Autor poczytnych książek, dziennikarz telewizyjny i radiowy spotka się z sądeczanami, by opowiedzieć o swoich przygodach, które opisał w książkach. Podpowie jak podróżować za grosze, nigdy się nie nudzić, znaleźć czas na rozwijanie pasji i odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój. Podczas spotkania Jakub Porada wręczy również nagrody laureatom konkursu fotograficznego „Z książką w podróży” oraz konkursu na vloga „Nagraj to! Podróże w literaturze”.

Po spotkaniu będzie można zakupić książki Jakuba Porady i zdobyć jego autograf.

Spotkanie odbędzie się w ramach zadania podróżniczo-literackiego „Kolej na książkę, książka na kolej”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Przeczytaj również:

40 decyzji o wsparciu od Krakowskiego Parku Technologicznego