Jak doszło do wypadku z motocyklistą? 19-latek w ciężkim stanie

Jak doszło do wypadku z motocyklistą? 19-latek w ciężkim stanie

19-letni motocyklista jest w ciężkim stanie po wypadku, do jakiego doszło wczoraj, około godziny 22:00, na skrzyżowaniu ul. Henryka Sucharskiego i Batalionów Chłopskich.

Od ul. Hallera motocyklem marki Yamaha jechał 19-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego, a Seatem 71- letni mieszkaniec Sądecczyzny. Jak wynika z informacji świadków zdarzenia, motocyklista miał zlekceważyć czerwone światło i wjechać wprost pod taksówkę. Tego jednak na obecną chwilę nie potwierdzają służby.

,,W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem 19-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierujący oraz pasażerka seata nie odnieśli obrażeń” – poinformowała naszą redakcję komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na miejscu policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie postepowanie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Czytaj także: Nowy Sącz. Okradł chłopca i pochwalił się materiałem w sieci?

Fot. Czytelnik Grzegorz

 

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama