Nowy Sącz. Okradł chłopca i pochwalił się materiałem w sieci?

Nowy Sącz. Okradł chłopca i pochwalił się materiałem w sieci?

Nastolatek z Nowego Sącza miał okraść przestraszonego chłopca. Na sumieniu, ma mieć również inne – dużo gorsze czyny. Film został udostępniony na profilu instagramowym z branży mediów ,,swiat_news”, który obserwuje blisko 400 tysięcy osób.

Na nagraniu widzimy jak młody człowiek okrada przestrasznego chłopca. W tle słychać dziewczynę, która naśmiewa się z całej sytuacji. Sprawcy sami udostępnili nagranie w mediach społecznościowych. Film upublicznił właściciel profilu swiat_news  z komentarzem, z którego wynika, że sprawca może mieć na sumieniu znacznie więcej podobnych czynów. Oprawca ma być z Nowego Sącza.

„W ciągu ostatnich kilkunastu godzin otrzymałem setki waszych wiadomości w sprawie. Wszystkie informacje przekażę do odpowiednich organów” – deklaruje autor posta.

Sprawdzamy autentyczność filmu i kulisy sprawy. Do tematu wrócimy. Nawet, jeśli nikt podczas tego nagrania nie ucierpiał, robienie tego typu rzeczy, nagrywanie i wrzucanie do sieci jest karygodne. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z sądecką policją.

Aktualizacja: Policja potwierdza otrzymanie zgłoszenia. – Sądecka Policja dzisiaj tj. 17 listopada  otrzymała zgłoszenie w tej sprawie. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są obecnie wyjaśniane przez policjantów” – poinformowała naszą redakcją komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Czytaj także: Gościniec Galicyjski zakończył działalność. Co dalej z usługami na terenie Miasteczka?

Zaobserwuj @swiat_news,

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama