Jagna Marczułaitis-Walczak zaprasza sądeczan do swojego biura w Rynku

W centrum Nowego Sącza, pod adresem: Rynek 20 rozpoczęło działalność biuro posłanki Platformy Obywatelskiej, Jagny Marczułaitis-Walczak. Otwarcie z udziałem przewodniczącego partii Borysa Budki zgromadziło dziś w pomieszczeniu należącym niegdyś do posła Czerwińskiego członków, szefów struktur w powiecie oraz sympatyków partii. 

wsb3

W biurze poselskim, które czynne będzie trzy razy w tygodniu, poza możliwością spotkania z posłanką świadczone będą także bezpłatne porady prawne. W poniedziałki i piątki od 11. do 14. oraz w środy od 11. do 16. będzie tam przyjmował Józef Basta - szef struktur powiatu nowosądeckiego i asystent społeczny Jagny Marczułaitis-Walczak.

Kolejne dwa biura posłanka otworzy w Nowym Targu oraz w Krakowie.

-To dla mnie bardzo ważne wydarzenie. Po raz pierwszy jestem posłanką okręgu czternastego i po raz pierwszy otwieram swoje biuro w Nowym Sączu  - mówiła Jagna Marczułaitis - Walczak.

Posłanka zadeklarowała, że będzie chciała przyjeżdżać do Nowego Sącza jak najcześciej. Biuro zgodnie z obietnicą odwiedzać będą również inni parlamentarzyści.

-Chcemy, aby to biuro poselskie było miejscem, gdzie mieszkańcy bez względu na poglądy polityczne będą mogli przyjść z interwencją, albo jeśli będą szukali pomocy. Południowo-wschodnia Polska to dla nas trudny teren wyborczy, ale i wyzwanie - mówił Borys Budka.

Zapowiedział również wzrost liczby biur poselskich PO i KO, do przynajmniej jednego w każdym powiecie.

Pierwszym petentem biura w Nowym Sączu był radny Józef Hojnor. W imieniu sądeckich rajców przekazał posłance apel o budowę obwodnicy wschodniej Nowego Sącza w ramach programu stu obwodnic.

-Pani pomoc w tej kwestii jest nam bardzo potrzebna. Bardzo liczę na Panią i pokładam nadzieję - mówił radny.

Czytaj też:

GAZETA DO SŁUCHANIA! Kobieta wiedzy. Łóżko, naleśniki i filmy

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.