15 marca, Nowy Sącz: Ireneusz Krosny - "Mowa ciała"

Kto ma apetyt na poznanie sekretów mima? Na zrozumienie jak to się dzieje, że ktoś idzie, ale nie przemieszcza się? Na olśnienie dlaczego widzimy coś, czego nie ma? Da dawkę refleksji o tym co zrobić z własnym ciałem, żeby poczuć się lepiej? A przy okazji na porcję radości?

Renault2

Jeśli Ty masz taki apetyt, zapamiętaj: 15 marca o godzinie 17. w nowosądeckim Miejskim Ośrodku Kultury możesz obejrzeć znakomity spektakl komediowy Ireneusza Krosnego zatytułowany  "MOWA CIAŁA"

Ireneusz Krosny, to Artysta tworzący autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność - własne, doskonałe poczucie humoru. Drugim źródłem jest unikatowy styl. Krosny wypracował oryginalną technikę poruszania się mima w grze komediowej. Jest ona przeźroczysta jak dykcja u aktora - czyni każdy ruch zrozumiałym, ale nie zwraca uwagi sama na siebie, daje widzowi poczucie łatwości pracy mima na scenie.

SPRZEDAŻ BILETÓW: www.kupbilecik.pl
BILETY GRUPOWE tel. 608 587 192

Nowy Sącz Ireneusz Krosny 15.03.2020 g.17.00

Opublikowany przez Sławomira Majochę Środa, 19 lutego 2020

 

Czytaj też:

GAZETA DO SŁUCHANIA! Kobieta u władzy: Nie znoszę histerii, krzyku, kłótni

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.