III spotkanie sentymentalne Rodziny Teatru Robotniczego

III spotkanie sentymentalne Rodziny Teatru Robotniczego

Scena SOKÓŁ zaprasza w dniu 22 lipca br. (piątek) o godz. 17.30 do sali im. R. Sichrawy w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, na trzecie spotkanie sentymentalne Rodziny Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego, w ramach trwającego Roku Jubileuszu 100-lecia tej nowosądeckiej amatorskiej Sceny.

Tym razem wspominać będziemy przede wszystkim historie związane z realizacją dwóch przedstawień familijnych – bajki „Kopciuszek” z roku 2012, w reż. Janusza Michalika i spektaklu zaprzyjaźnionego z Robotniczym Teatru NSA pt. „Smok Wawelski. Inna historia” z 2013 r. w reż. Macieja Kujawskiego; obejrzymy na dużym ekranie fragmenty tych przedstawień, a gościem specjalnym spotkania będzie odtwórczyni postaci jednej z sióstr Kopciuszka – i sympatycznej Krówki w tych spektaklach – Karolina Gwóźdź, aktorka i wokalistka, absolwentka II LO w Nowym Sączu, Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (specjalność –  aktorstwo teatru muzycznego) oraz Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego na kierunku wokalistyka jazzowa. Związana z Teatrem Syrena w Warszawie, gdzie można ją zobaczyć w kilku spektaklach muzycznych oraz Teatrem Muzycznym Variette w Krakowie. Jej głos można także usłyszeć w bajkach i filmach z dubbingiem.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie MCK SOKÓŁ od dnia 15 lipca br. (piątek). Liczba miejsc ograniczona.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.