Grupa ,,Z rozszczepem przez świat”: to były niezapomniane Andrzejki

Grupa ,,Z rozszczepem przez świat”: to były niezapomniane Andrzejki

Dzieciaki z grupy ,,Z rozszczepem przez świat” po raz kolejny wspólnie bawiły się podczas Andrzejek zorganizowanych przez Kingę Wiewiórę. Tym razem najmłodszym towarzyszyli wyjątkowi goście.

Na wydarzeniu pojawili się przedstawiciele świata muzyki: Kordian, Jan Stosur oraz zespół No Brothers. Jak zwykle nie zabrakło zawodników MMA: Sławomira Rawińskiego, Grzegorza Siwego i Roberta Ruchały. Do Andrzejkowej zabawy dołączyła także mistrzyni świata w kickboxingu – Beata Leśnik. Goście nie stronili od udziału w zabawach i konkursach, jak bieg z jajkiem, czy twister. O imprezowy klimat zadbał natomiast DJ Starsky Live Show.

– Cieszą mnie słowa Wacława Cieślika, który kolejny raz spędził czas z nasza grupą. Jak zauważył, dzieci przybywa i są coraz bardziej szczęśliwe i otwarte na zabawy. Sama dostrzegłam, że z cichych, skrytych dzieciaczków, zrobiły się bardzo radosne. Wzrosła ich wiara we własne możliwości i poczucie własnej wartości – mówi Kinga Wiewióra, założycielka grupy ,,Z rozszczepem przez świat”.

Sądeczanka już planuje kolejne huczne wydarzenie, czyli zabawę karnawałową. Jak zdradza, część andrzejkowych gwiazd od razu zgodziła się na kolejne spotkanie. Na facebookowej stronie grupy (zajecia/z rozszczepem przez swiat) pojawią się konkursy, w których będzie można wygrać spotkanie.

– Chciałam podziękować wszystkim firmom i osobom prywatnym za pomoc w przygotowaniu imprezy, za poczęstunki, prezenty, czy puchary dla dzieci. To były niezapomniane Andrzejki – przyznaje Kinga Wiewióra.

W imieniu grupy ,,Z rozszczepem przez świat” postanowiła także skierować prośbę do Czytelników portalu dts24.pl. – Może ktoś z Was ma jakiś pomysł na kolejne spotkania z grupą, jakąś ciekawą pracę, hobby, którym chciałby się z nami podzielić. Jesteśmy otwarci na takie spotkania i nowe doświadczenia. Nasze motto to nie poddawać się i próbować wszystkiego.

Więcej informacji na temat grupy znajdziesz TUTAJ.

fot. grupa ,,Z rozszczepem przez świat”