Grupa NOVO przejmuje karczmę w Miasteczku Galicyjskim [FILM]

Grupa NOVO przejmuje karczmę w Miasteczku Galicyjskim [FILM]

Miasteczko Galicyjskie, Grupa NOVO, Muzeum Ziemi Sądeckiej

Muzeum Ziemi Sądeckiej oficjalnie przedstawiło nowego najemcę zaplecza gastronomicznego w Miasteczku Galicyjskim. W przetargu wyłoniona została Grupa NOVO, która prowadzi trzy restauracje na Sądecczyźnie.

Prezentacji nowego partnera dokonał dyrektor Robert Ślusarek. – Bardzo się cieszę, że w kontekście naszego już drugiego przetargu w tym roku wyłoniliśmy operatora, który będzie funkcjonował w naszej przestrzeni Miasteczko Galicyjskie. Udało się wyłonić Grupę NOVO, będącą znanym przedsiębiorcą gastronomicznym, który funkcjonuje od lat na terenie Sądecczyzny i Nowego Sącza – zakomunikował przedstawiciel Muzeum Ziemi Sądeckiej.

Chciałabym bardzo podziękować panu dyrektorowi za rekomendację. Od 2019 roku na Sądecczyźnie prowadzimy trzy restauracje. To restauracja „Florencja”, restauracja „Novo.Sądecka” oraz restauracja w Zespole Szkół Akademickich. Tutaj, w Miasteczku Galicyjskim wykorzystamy nasze dotychczasowe doświadczenie i reaktywujemy karczmę, kawiarnię oraz hotel – wyjaśniła Katarzyna Florek z zarządu Grupy NOVO.

Całość konferencji z Miasteczka Galicyjskiego można obejrzeć poniżej:

 

Film: Michał Śmierciak

Czytaj także: Muzeum Ziemi Sądeckiej zaprezentowało plan działania [FILM]

Reklama