Łapiesz chwile? Chcesz robić to świetnie? SGF to coś dla Ciebie

Sądecka Grupa Fotograficzna to grono, w którym szlifowanie talentu fotograficznego staje się łatwe, przyjemne i… towarzyskie. Siedzibą dla SGF jest nowosądecki Miejski Ośrodek Kultury, gdzie będą się odbywać spotkania, warsztaty i konkursy fotograficzne. Pomysłodawcy inicjatywy zapraszają w szeregi pasjonatów uwieczniania chwil.

Zaproszenie skierowane jest do osób w wieku 15 – 25 lat. Trzeba posiadać podstawową wiedzę z zakresu fotografii i własny sprzęt fotograficzny.

Wykonywanie zdjęć jest coraz łatwiejsze i przyjemniejsze, a jedynym ograniczeniem staje się nasza wyobraźnia . Zdarza się jednak tak, że dobry sprzęt i chęci okazują się niewystarczające. Dlatego  głównym założeniem grupy jest stworzenie młodym entuzjastom fotografii możliwości poszerzania horyzontów, tak, by mogli rozwijać swój warsztat – kuszą pomysłodawcy przedsięwzięcia.

SGF czeka na zgłoszenia TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona.

fot. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.