Gródek nad Dunajcem. Szykuje się niezwykły Koncert nad Powierzchnią

Gródek nad Dunajcem. Szykuje się niezwykły Koncert nad Powierzchnią

Pierwsza edycja okazała się sukcesem nie mogło więc obyć się bez kolejnego Monkey Island Festival. Impreza odbędzie się już 12-13 lipca nad Jeziorem Rożnowskim, ale zanim zabrzmią jej pierwsze dźwięki, organizatorzy przygotowali na majówkę niezwykły Koncert nad Powierzchnią.

1 maja o godzinie 14:00 okolice Jeziora Rożnowskiego w Gródku nad Dunajcem zapełnią się ludźmi, którzy chcą spędzić czas majówki w stanie błogiego odpoczynku. To właśnie wtedy miejsce będzie miał Koncert nad Powierzchnią, który stanowi wstęp do pełnowymiarowego Monkey Island Festival organizowanego w lipcu. Podczas koncertu odbędzie się również losowanie, w którym dwie osoby wygrają darmowe wejściówki na festiwal. Koncert nad Powierzchnią transmitowany będzie również online na stronach organizatora oraz na DTS24.

Monkey Island Festival  jest gratką dla wielbicieli muzyki elektronicznej. Festiwal urozmaicony zostanie m.in. przez pokazy laserowe czy pirotechnikę sceniczną, a końcem kwietnia przedstawieni zostaną artyści na niego zaproszeni. W tworzenie wydarzenia zaangażowane jest wiele film eventowych, gminnych oraz lokalnych sponsorów co gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Festival został podzielony na 2 części :

FAMILI STAGE: tutaj zaplanowano koncerty, konkursy z nagrodami, darmową strefę KIDS
oraz
MONKEY STAGE: mashup, elektrohouse, club, remixes….

 

Nie może was tam zabraknąć!

 

 

fot. arch.dts24/Monkey Island Festival

Czytaj też:

Historyczny medal dla klubu KS Vertical Rytro. Patrycja Stanek mistrzynią Polski

Reklama