Gołkowice Dolne: w zaroślach odnaleziono ciało. Mieszkańcy nie mają złudzeń czyje to zwłoki

Gołkowice Dolne: w zaroślach odnaleziono ciało. Mieszkańcy nie mają złudzeń czyje to zwłoki

W środę wieczorem w Mostkach odnaleziono zwłoki mężczyzny. Mieszkańcy okolicy nie mają złudzeń, że są to zwłoki zaginionego 32-latka z Gołkowic Dolnych, którego poszukiwania trwają od 25 września. O makabrycznym odkryciu informowali nas już dwa dni temu. 

Policja dopiero dziś po naszych pytaniach wystosowała komunikat o znalezieniu ciała jednak bez potwierdzenia tożsamości mężczyzny.

– W środę (tj. 4 października) w godzinach wieczornych na terenie jednej z podsądeckich miejscowości, sądeccy policjanci odnaleźli ciało mężczyzny i zatrzymali w tej sprawie  pięć osób. Funkcjonariusze nadal prowadzą liczne czynności procesowe w związku z tą sprawą, dlatego na tę chwilę, również z uwagi na dobro prokuratorskiego śledztwa, nie udzielamy szczegółowych informacji – informuje nas oficer prasowy KMP w Nowym Sączu  asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak

Nasi informatorzy twierdzą, iż ciało było ukryte w zaroślach na prywatnej działce, a mężczyzna miał podcięte gardło. Komentują, że już od momentu jak mężczyznę wciągnięto na bosaka do samochodu, jego los był przesądzony.

Twierdzą, iż sprawcami śmierci, zarówno Bartłomieja, jak i  47-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono za stacją benzynową (informowaliśmy o tym TUTAJ)  byli ci sami ludzie. Policja wówczas wstępnie wykluczyła, aby do śmierci 47- latka przyczyniły się osoby trzecie.

Fot. ilustracyjne pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.