Gołkowice Dolne: w zaroślach odnaleziono ciało. Mieszkańcy nie mają złudzeń czyje to zwłoki

W środę wieczorem w Mostkach odnaleziono zwłoki mężczyzny. Mieszkańcy okolicy nie mają złudzeń, że są to zwłoki zaginionego 32-latka z Gołkowic Dolnych, którego poszukiwania trwają od 25 września. O makabrycznym odkryciu informowali nas już dwa dni temu. 

PROTKASA3

Policja dopiero dziś po naszych pytaniach wystosowała komunikat o znalezieniu ciała jednak bez potwierdzenia tożsamości mężczyzny.

– W środę (tj. 4 października) w godzinach wieczornych na terenie jednej z podsądeckich miejscowości, sądeccy policjanci odnaleźli ciało mężczyzny i zatrzymali w tej sprawie  pięć osób. Funkcjonariusze nadal prowadzą liczne czynności procesowe w związku z tą sprawą, dlatego na tę chwilę, również z uwagi na dobro prokuratorskiego śledztwa, nie udzielamy szczegółowych informacji – informuje nas oficer prasowy KMP w Nowym Sączu  asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak

Nasi informatorzy twierdzą, iż ciało było ukryte w zaroślach na prywatnej działce, a mężczyzna miał podcięte gardło. Komentują, że już od momentu jak mężczyznę wciągnięto na bosaka do samochodu, jego los był przesądzony.

Twierdzą, iż sprawcami śmierci, zarówno Bartłomieja, jak i  47-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono za stacją benzynową (informowaliśmy o tym TUTAJ)  byli ci sami ludzie. Policja wówczas wstępnie wykluczyła, aby do śmierci 47- latka przyczyniły się osoby trzecie.

Fot. ilustracyjne pixabay

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]