Gmina Grybów. Poważnie ranił swoją byłą żonę, nazajutrz znaleziono jego ciało

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w poniedziałek, 23 listopada w Krużlowej Wyżnej w gminie Grybów. Mężczyzna zaatakował swoją byłą żonę i uciekł. Następnego dnia znaleziono jego ciało.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Gorlicach. Czynności prowadzi także policja.

Kobieta została zaatakowana przez swojego byłego męża. Zadał jej dość poważne obrażenia – potwierdza Tadeusz Cebo, prokurator rejonowy. Zaprzecza pogłoskom, jakoby świadkami ataku na kobietę miały być jej dzieci. – To nie jest prawda, przynajmniej z tego, co w tej chwili wiemy – mówi.

Ze względu na dobro śledztwa nie zdradza jednak szczegółów zdarzenia. Miejscowi twierdzą, że mężczyzna najprawdopodobniej zadawał ciosy narzędziami, mówią o młotku i śrubokręcie. Na obecną chwilę nie mamy jednak potwierdzenia takiej informacji.

38-latka trafiła do szpitala, gdzie nadal przebywa. Jak informuje prokurator Cebo, 40-letni mężczyzna po ataku uciekł w nieznanym kierunku. Następnego dnia znaleziono jego ciało.

To jest przedmiotem śledztwa. Będzie przeprowadzona sekcja zwłok. Okoliczności wskazują na samobójcze działanie, ale dopóki nie ma wyników sekcji, to nie wiadomo, jaka była przyczyna zgonu – mówi prokurator.

Z nieoficjalnych informacji, jakie dotarły do naszej redakcji, wynika, że ciało mężczyzny zostało znalezione w lesie w gminie Grybów.

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.