Głosowanie trwa teraz! Pomóż Justynie i Tomkowi w spełnieniu marzeń

Odcinek finałowy ,,Szansy na sukces” otworzyli wszyscy uczestnicy, wykonując wspólnie piosenkę Zbigniewa Wodeckiego pt. ,,Rzuć wszystko, co złe”. Teraz przyszedł czas na występy poszczególnych wokalistów i głosowanie widzów. Rywalizacja trwa, a dwójka sądeczan liczy na nasze SMS-owe wsparcie.

W pierwszej części dzisiejszego programu uczestnicy wystąpili z gwiazdami wygranego przez nich odcinka. Pochodzącej z Nowego Sącza Justynie Jędrusik towarzyszyła więc Halina Frąckowiak, a Tomaszowi Jaroszowi z Kamionki Wielkiej lider grupy ,,Formacja nieżywych schabów”. Do drugiej części odcinka dostały się tylko trzy osoby, wybrane największa ilością głosów widzów. Wśród nich znalazł się Tomek Jarosz!

Pasję do śpiewania zaszczepił w Justynie jej tata, który grał na gitarze i pisał własne piosenki. Obecnie 29-latka czerpie inspiracje między innymi od swoich utalentowanych uczniów. Dlaczego sądeczanka powinna dostać szansę na występ w Opolu? Jak mówi ,,nad każdą piosenką pracuję indywidualnie i staram się z niej wyciągnąć coś niezwykłego. Chciałabym żeby moje piosenki inspirowały do tego, żeby żyć pełniej, radośniej i swobodniej”.

Tomek Jarosz obchodzi dziś 37 urodziny, więc udział w finale Szansy na sukces jest dla niego wyjątkowym prezentem. Podobnie jak w przypadku Justyny, to tata zaraził Tomka pasją do muzyki. Obecnie sądeczanin jest funkcjonariuszem Straży Granicznej, ale i wokalistą zespołu Lachersi. Dlaczego warto dać mu szansę na występ w Opolu? Jak mówi ,,Dlatego, że to byłoby zwieńczenie wszystkich moich marzeń, moich działań w muzyce, ale także szansa na rozpoczęcie nowej muzycznej misji, polegającej na przekonaniu Polaków do folku”.

AKTUALIZACJA: Tomasz Jarosz zwycięzcą Szansy na sukces! Sądeczanin wystąpi w Opolu

źródło cytatów: Facebook – Szansa na sukces 

Dwoje sądeczan walczy o występ w Opolu. W niedzielę finał „Szansy na sukces”

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.