Tomasz Jarosz zwycięzcą Szansy na sukces! Sądeczanin wystąpi w Opolu

Tomasz Jarosz z Kamionki Wielkiej zdobył dziś najlepszy prezent urodzinowy, jaki mógł sobie wymarzyć. Został zwycięzcą finałowego odcinka Szansy na sukces TVP2 i wystąpi na Debiutach na Festiwalu w Opolu. Gratulujemy!

Każdy z uczestników dzisiejszego finału Szansy na sukces zaśpiewał z gwiazdą odcinka, w którym zwyciężył. Jak pisaliśmy TUTAJ, Sądecczyznę reprezentowała dwójka wokalistów. Justyna Jędrusik wystąpiła z Haliną Frąckowiak i wspólnie wykonały piosenkę pt. ,,Papierowy księżyc”. Z kolei Tomek Jarosz zaśpiewał z Olkiem Klepaczem liderem zespołu ,,Formacja nieżywych schabów” utwór pt. ,,Ławka”.

Trzy osoby spośród dziesięciu finalistów, które zdobyły dzisiaj największą liczbą SMS-owych głosów telewidzów, dostały się do drugiego etapu odcinka. Wśród nich znalazł się Tomek.

W kolejnej części trójka wokalistów wykonała piosenki wylosowane przez prowadzącego. Sądeczaninowi przypadł do zaśpiewania utwór ,,Póki na to czas” zespołu De Mono.

Tomek zarówno swym wykonaniem jak i osobowością zdobył serce telewidzów i zdobył największą liczbę głosów. Pokonał dwie konkurentki i wygrał program.

Sądeczanin obchodzi dziś 37 urodziny, więc zwycięstwo w Szansie na sukces jest dla niego wyjątkowym prezentem. Mieszkaniec Kamionki Wielkiej jest funkcjonariuszem Straży Granicznej, ale i wokalistą oraz założycielem zespołu Lachersi. Grupa promuje muzykę Lachów Sądeckich, Limanowskich i Szczyrzyckich, wykonując tradycyjne utwory we współczesnych, pełnych energii aranżacjach.

Jak zdradza Tomek, miłością do muzyki zaraził go tata. Zwycięzca Szansy na sukces ukończył Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu, a jego instrumentem był klarnet. Później został absolwentem studiów na Wydziale Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Gratulujemy Tomkowi dzisiejszego zwycięstwa, a Justynie wspaniałego występu i udziału w finale!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.