Głosowanie na Dobre Lody 2018 zakończone. Ale to nie koniec zabawy w Krainie Lodów

Głosowanie na Dobre Lody 2018 zakończone. Ale to nie koniec zabawy w Krainie Lodów

Która lodziarnia zdobędzie  tytuł Dobre Lody 2018? Głosowanie zakończone. Ale to nie koniec zabawy w Krainie Lodów. Wciąż zachęcamy do odwiedzenia lodziarni na Sądecczyźnie, a oficjalne wyniki głosowania podamy w najbliższym numerze „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”.

Cztery lata temu przewodnik turystyczny Wojciech Lippa próbował przebić się z pomysłem postawienia pomnika loda w Nowym Sączu, przekonując, że to rozsławi region. Rzeźby do tej pory nie ma, za to na każdym rogu ulicy, nie tylko miasta, wyrastają co rusz nowe lodziarnie. Dziś śmiało można powiedzieć, że Sądecczyzna stała się Krainą Lodów. A które z nich smakują najbardziej? Właśnie zakończyło się głosowanie, które wyłoni zwycięzcę tytułu Dobre Lody 2018. Wyniki są dostępne poniżej, ale oficjalnie zdobywcę tytułu ogłosimy w najbliższym numerze „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”. Tymczasem zachęcamy do odwiedzania wszystkich lodziarni na Sądecczyźnie bez wyjątku.

Sądecki Szlak Lodowy

Żeby przekonać się, które lody smakują najbardziej, trzeba ich po prostu spróbować. Do Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu trafiła  świeża partia ulotek Sądeckiego Szlaku Lodowego, na którym co roku pojawiają się nowe punkty.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom turystów, którzy do nas przyjeżdżają i bardzo często pytają o lody, które pamiętają, że jedli w Nowym Sączu, kiedy byli dziećmi. Dla takich między innymi osób stworzyliśmy Sądecki Szlak Lodowy. Dzięki niemu mogą przypomnieć sobie smaki dzieciństwa, ale i poznać nowe, które pojawiły się na przestrzeni lat w naszym mieście – mówi Małgorzata Kalczyńska z CIT w Nowym Sączu.

Opowiada, że wielu turystów niemal w całości „przejada” Sądecki Szlak Lodowy.

– Chodzą od lodziarni do lodziarni, a niektórzy wracają do naszego biura i dzielą się wrażeniami, które lody smakowały im najbardziej – dodaje Kalczyńska.

Nie potrafi jednak wskazać najczęstszych wyborów turystów.

– Ile ludzi, tyle gustów – zaznacza.

Dobre Lody 2018  – głosowanie

„Dobry Tygodnik Sądecki” i portal dts24.pl zaprasza więc do wspólnej, wakacyjnej zabawy, podczas której chcemy jeszcze bardziej wypromować Sądecczyznę jako Krainę Lodów i wybrać Dobre Lody 2018.

Tytułem Dobre Lody 2018 uhonorujemy tych producentów lodów, którzy zebrali największą liczbę głosów od naszych Czytelników. Wszystkich, którzy zechcieli poddać swoje produkty ocenie, prezentujemy. Głosować na swojego kandydata do tytułu Dobre Lody 2018 można było do końca miesiąca, wysyłając sms pod nr 7155 (koszt 1 zł + VAT) o treści DTS.X, gdzie X to numer lodziarni. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 sierpnia.

Zabawa " W KRAINIE LODÓW"! Kto serwuje najsmaczniejsze?

Liczba głosów: 236

Loading ... Loading ...

 

REGULAMIN ZABAWY

 

 

Share on twitter
Share on facebook