Sądecczyzna Krainą Lodów! Trwa głosowanie na Dobre Lody 2018

Cztery lata temu przewodnik turystyczny Wojciech Lippa próbował przebić się z pomysłem postawienia pomnika loda w Nowym Sączu, przekonując, że to rozsławi region. Rzeźby do tej pory nie ma, za to na każdym rogu ulicy, nie tylko miasta, wyrastają co rusz nowe lodziarnie. Dziś śmiało można powiedzieć, że Sądecczyzna stała się Krainą Lodów. A które z nich smakują najbardziej? Zapraszamy do zabawy. Odwiedź lodziarnię i zagłosuj, wybierając z nami Dobre Lody 2018. Głosować można do końca miesiąca.

Sądecki Szlak Lodowy

Żeby przekonać się, które lody smakują najbardziej, trzeba ich po prostu spróbować. Do Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu trafia właśnie świeża partia ulotek Sądeckiego Szlaku Lodowego, na którym co roku pojawiają się nowe punkty.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom turystów, którzy do nas przyjeżdżają i bardzo często pytają o lody, które pamiętają, że jedli w Nowym Sączu, kiedy byli dziećmi. Dla takich między innymi osób stworzyliśmy Sądecki Szlak Lodowy. Dzięki niemu mogą przypomnieć sobie smaki dzieciństwa, ale i poznać nowe, które pojawiły się na przestrzeni lat w naszym mieście – mówi Małgorzata Kalczyńska z CIT w Nowym Sączu.

Opowiada, że wielu turystów niemal w całości „przejada” Sądecki Szlak Lodowy.

- Chodzą od lodziarni do lodziarni, a niektórzy wracają do naszego biura i dzielą się wrażeniami, które lody smakowały im najbardziej – dodaje Kalczyńska.

Nie potrafi jednak wskazać najczęstszych wyborów turystów.

- Ile ludzi, tyle gustów – zaznacza.

Dobre Lody 2018  - głosowanie

My również zachęcamy do odwiedzenia każdej lodziarni na Sądecczyźnie bez wyjątku. Wówczas tylko można obiektywnie ocenić swoje subiektywne smaki. I wystawić ocenę.

„Dobry Tygodnik Sądecki” i portal dts24.pl zaprasza więc do wspólnej, wakacyjnej zabawy, podczas której chcemy wypromować Sądecczyznę jako Krainę Lodów i wybrać Dobre Lody 2018.

Tytułem Dobre Lody 2018 chcemy uhonorować tych producentów lodów, którzy zbiorą największą liczbę głosów od naszych Czytelników. Wszystkich, którzy zechcieli poddać swoje produkty ocenie, właśnie prezentujemy. Głosować na swojego kandydata do tytułu Dobre Lody 2018 będzie można do końca miesiąca, wysyłając sms pod nr 7155 (koszt 1 zł + VAT) o treści DTS.X, gdzie X to numer lodziarni. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 sierpnia.

Zabawa " W KRAINIE LODÓW"! Kto serwuje najsmaczniejsze?

Liczba głosów: 184

Loading ... Loading ...

Zachęcamy do śledzenia naszej zabawy Kraina Lodów, bo dla wszystkich jej uczestników przewidzieliśmy nagrody niespodzianki. 

REGULAMIN ZABAWY

 

 

WIŚNIOWSKI3

3 comments

  1. sądeczanin 6 Lipiec, 2018 at 23:28 Odpowiedz

    Jako Sądeczanin jestem oburzony iż nikt nie podał tam gdzie największe lody kręcą,,,a chodzi mi o ratusz i wodza Rycha.Kiedy wreszcie CBA tam wpadnie i zrobi z tym porządek.Z marnotrawieniem publicznych pieniędzy….A teraz jeżeli chodzi o lody jako stary wyjadacz słodkiego to nie ma dla mnie idola,,,ale mam 3 najlepsze lodziarnie Argasiński , Lelito i najmłodsza z nich ale ze wspaniałymi lodami nic nie odbiegającymi od reszty Fanaberie.

Wypowiedz się w tej sprawie