GUCWA LODY TRADYCYJNE

NAZWA: GUCWA LODY TRADYCYJNE
ROK ZAŁOŻENIA: 1990
ADRES: Bobowa Rynek 14A, Grybów 18, Stróże
LODZIARNIA POWSTAŁA, BO… Mieliśmy wizję zmiany świata lodów. W czasie, gdy inni podążają na skróty, korzystając z różnych firm wspierających otwarcie i prowadzenie lodziarni, my postawiliśmy na zdobycie wiedzy i doświadczenia.
Od 27 lat rodzinnie, bo  i nasz pracownik to dla nas rodzina, tworzymy najlepsze lody dla Ciebie.
Pomyśleliśmy o Tobie i o wielu innych podobnych do Nas, którzy kochają jeść lody. Lody prawdziwe, których podstawą jest  mleko, śmietana i świeże jajka. Nie interesują nas lody o niesamowitych barwach, naszą tradycją i pasją jest produkcja z tradycyjnych składników i  jak najmniej przetworzonych dodatków, takich jak : truskawki, banany,  jagody leśne, czekolada,  kawa.
SMAKI LODZIARNI: śmietanka, wanilia, jagoda , truskawka, banan, czekolada, kawa, jogurt, cytryna,
WYRÓŻNIA NAS: Samodzielnie opracowana receptura, która opiera się na tradycyjnej, jednak wzbogacono ją o najnowszą wiedzę z dziedziny produkcji lodów i doświadczenie. Opieramy się na składnikach wyprodukowanych jak najbliżej naszej firmy. Jesteśmy bowiem w stanie zweryfikować wtedy skąd pochodzi surowiec oraz mamy gwarancję jakości i świeżości. Dużą wagę przywiązujemy do regionalizmu, stąd też wszystkie produkty potrzebne do wyrobu naszych lodów pochodzą od lokalnych producentów.
Tylko 5 składników: mleko, śmietana, świeże jaja, cukier, owoce – dzięki  nim nasze lody są najzdrowsze i oczywiście najlepsze pod słońcem.

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.