Gdzie zagra podstawowy bramkarz Sandecji? Klub z 1 ligi

Michał Gliwa, bo o nim mowa będzie w nadchodzącym sezonie występował w Rakowie Częstochowa. Klub z województwa śląskiego w minionej kampanii Nice 1 Ligi wywalczył siódmą lokatę.

Do niedawna podstawowy golkiper Sandecji Nowy Sącz występował w mieście nad Dunajcem począwszy od rundy wiosennej sezonu 2015/2016. W Lotto Ekstraklasie w barwach nowosądeckiego klubu 30-latek rozegrał 35 meczów ligowych na 37 (w dwóch pozostałych swoje szanse otrzymali Łukasz Radliński i Dawid Pietrzkiewicz – przyp. red.).

Jak informuje strona rksrakow.pl Gliwa dołączył do swojego nowego zespołu przebywającego na zgrupowaniu w Jarocinie w środę wieczorem.

Czytaj również: Czwartoligowiec szuka chętnych do gry w lidze! „Można znaleźć perełki”

Po odejściu Mateusza Lisa i Mateusza Kosa szukaliśmy piłkarza, który o miejsce w bramce będzie rywalizował z Kubą Szumskim. Myślę, że ten transfer zadowoli naszych kibiców – powiedział dla oficjalnej strony częstochowskiego klubu prezes Janusz Żyła.

Czytaj również: Były trener Sandecji w czwartej lidze

Michał Gliwa trafił do Rakowa na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt na dwa lata z możliwością jego parafowania o kolejne 24 miesiące.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.