Były trener Sandecji w czwartej lidze

Już na dniach oficjalnie nowym trenerem czwartoligowego Popradu Muszyna ma zostać Robert Kubiela, do niedawna szkoleniowiec rezerw Sandecji Nowy Sącz. Na tym stanowisku zastąpi Mariusza Merklingera.

Będą zmiany, ponieważ wynik osiągnięty w tym sezonie nie był zadowalający – jasno wyłożył sprawę prezes klubu z uzdrowiska Stanisław Sułkowski.

Czytaj również: Pierwszy bramkarz Sandecji odejdzie z klubu

Poprad w niedawno zakończonym sezonie czwartej ligi grupy małopolskiej wschodniej wywalczył dopiero ósme miejsce, o pięć słabsze niż kampanię wcześniej.

Teraz Kubielę czeka spotkanie z Sułkowskim. – Musimy na spokojnie porozmawiać. Wszystko wskazuje na to, że zostanę w czwartej lidze na kolejny sezon – przyznał szkoleniowiec.

Czytaj również: Czwartoligowiec szuka chętnych do gry w lidze! „Można znaleźć perełki”

Robert Kubiela w sezonie 2017/2018 był bardzo blisko zwycięstwa w lidze. Dowodzone przez niego rezerwy Sandecji dopiero na finiszu rozgrywek straciły szanse na triumf, co szkoleniowiec przypłacił utratą posady.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl archiwum

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.