Gdy nie widzi nikt... Arkadio nagrał w Nowym Sączu płytę pełną emocji

Sądeczanin Arkadiusz Zbozień wypuścił w świat swoje kolejne muzyczne dziecko. Nowa płyta o wymownym tytule "Gdy nie widzi nikt" to już siódmy projekt muzyczny, na którym tym razem gościnnie wystąpią między innymi Kasia Moś, Marika, Eva Novel, Fisheclectic, Bosski Roman i Piotr Baron. 

Arkadio dzieli się ze słuchaczami swoimi emocjami i przeżyciami. Płyta powstała w oparciu o teksty bardzo osobiste i poruszające intymne tematy jak: pieniądze czy relacje w rodzinie.

- Ma szansę trafić do szerokiego grona słuchaczy- mówi Arkadio

Nie zabraknie na niej także ukłonu w stronie miłośników rapu i melodyjnych refrenów w wykonaniu zacnych gości, które bez wątpienia dodają płycie smaku.

-To przełom. Ten moment, w którym nazywam to, co chcę przekazać jest dla mnie typowym dzieleniem. Czuję ekscytację. To nowy wyraz tego, co łączy nowe z tym, co było od zawsze. Na tej płycie pokazuję fragment codzienności, także tych trudnych momentów. Nie chcę dawać gotowych odpowiedzi. Chcę po prostu towarzyszyć - mówi Arkadio, przyznając, ze muzyka mówi sama za siebie, dlatego nie trzeba zbyt wiele o niej mówić.

W klipie promującym płytę o tym samym tytule zobaczyć można ujęcia z Nowego Sącza, w autobusie sądeckiego MPK oraz w sądeckiem klubie Fabryka.

O Arkadio

Raper, freestylowiec, mówca. Jest autorem siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Można go zobaczyć w programie “OCALENI” na TVP 1, gdzie swoim rapem przekazuje historie zaproszonych gości. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. W ciągu ostatnich 6 lat występował dla ponad 100 000 osób na ponad 600 wydarzeniach w kraju i poza jego granicami.

Jego przekaz jest niezmienny i uniwersalny. Zacznij żyć pasją i talentami – Rób to co kochasz! Szczęśliwy mąż i tata. Na drodze swojej kariery współpracował z wieloma cenionymi artystami. Byli to m. in. Stanisław Sojka, CeZik, Darek Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Grzegorz Turnau, Natalia Niemen, Łukasz Golec, Litza, Maleo i inni.

Czytaj też:

Pojemne *NaCzynie* pomieściło wielu artystów! Nowa płyta sądeckich muzyków: Arkadio i Micza

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.