„Gasimy Ogień, Rozpalamy Serca”. Poleje się krew dla WOŚP [ZAPOWIEDŹ]

„Gasimy Ogień, Rozpalamy Serca”. Poleje się krew dla WOŚP [ZAPOWIEDŹ]

W całej Polsce służby mundurowe jednoczą się pod hasztagiem #SłużbyDlaWOŚP. Robi to również Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. W ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w budynku Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Krynicy-Zdroju, 28 stycznia odbędzie się akcja poboru krwi ,,Ognisty Ratownik-Gorąca Krew”.

,,Włączając się aktywnie w różne inicjatywy, Państwowa Straż Pożarna wspiera nie tylko walkę z zagrożeniami związanymi z pożarami, ale również staje się nieodłączną częścią walki z wyzwaniami społecznymi. Państwowa Straż Pożarna stanowi inspirujący przykład, jak różne instytucje mogą działać wspólnie, tworząc silniejsze społeczeństwo, gotowe do pomocy i ochrony każdego obywatela”  czytamy w komunikacie KM PSP w Nowym Sączu.

,,Gasimy Ogień, Rozpalamy Serca”

Podczas 32. Finału WOŚP sądecka straż organizuje kolejną akcję poboru krwi ,,Ognisty Ratownik-Gorąca Krew”. Trwa ona już od lat i zawsze cieszy się niesamowitą frekwencją owocującą solidnymi zapasami krwi. Poleje się ona 28 stycznia w godzinach 8:00 – 13:00 (zarejestrować można się do godziny 12:30) w budynku JRG Krynica-Zdrój znajdującym się przy ulicy Piłsudskiego 56.

Wszelkie przydatne informacje dotyczące tego jak przygotować się do oddania krwi znajdują się na poniższej grafice.

 

fot. KM PSP w Nowym Sączu 

Czytaj też:

Belianski Express codziennie i przez cały rok! Ludzie domagają się spełnienia obietnic

Reklama