Firma KORAL partnerem Otylii Jędrzejczak w mikołajkowej olimpiadzie pływackiej

Firma braci Koral w została partnerem III Mikołajkowej Olimpiady Pływackiej o Puchar Otylii Jędrzejczak i będzie wspierać młodych pływaków rywalizujących pod okiem polskiej mistrzyni olimpijskiej.

wsb3

Około osiemset dzieci w wieku od 8 do 14 lat z polskich, ukraińskich oraz białoruskich klubów weźmie udział w zawodach, które odbędą się 16 i 17 grudnia w Dębicy. Zwycięzcy dostaną od Korala specjalne plecaki, a wszyscy – oczywiście lody.

Sport jest istotnym elementem życia, który uczy zdrowej rywalizacji oraz zasad fair play. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do kształtowania tych szlachetnych postaw u dzieci, jednocześnie zachęcając je do rozwoju pasji – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

Młodzi sportowcy będą mieli okazję porozmawiać z medalistką Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeirom Oktawią Nowacką. Będzie też rzecz jasna spotkanie z Mikołajem.

Po raz pierwszy w olimpiadzie wezmą udział pływacy spoza Polski.

To pokazuje, że nasza impreza staje się coraz bardziej znana i doceniana – podkreśla Otylia Jędrzejczak, inicjatorka wydarzenia.

źródło: Aleksandra Lągawa | 365agencja.pl

KOSECKI
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]