Finałowa SYLWETKA sportowca – Michał Pasiut [GŁOSOWANIE]

Finałowa SYLWETKA sportowca – Michał Pasiut [GŁOSOWANIE]

Trwa głosowanie w II etapie Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny roku 2021. Do ścisłego finału weszło 15 zawodników, którzy walczą o tytuł. Prezentujemy sylwetkę pierwszego finalisty, kajakarza górskiego – Michała Pasiuta. 

Kajakarstwo slalomowe zacząłem trenować w 2001 roku pod okiem Trenera Zbigniewa Bobrowskiego w klubie Start Nowy Sącz. Obecnie reprezentuję KS AZS AWF Kraków. Na swoim koncie posiadam medale Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Polski w każdej kategorii wiekowej – mówi o sobie Michał. – W roku 2021 udało mi się wywalczyć 4 miejsce w finale Mistrzostw Świata Seniorów oraz tytuł mistrza Polski w nowej olimpijskiej konkurencji Extreme Slalom – podsumowuje swoje dokonania kajakarz.

Aktualne wyniki głosowania można sprawdzać TUTAJ

Szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021. 

Przypominamy, iż II etap głosowania kończy się 6 lutego. Natomiast finałowa gala z oficjalnym podsumowaniem odbędzie się w piątek, 11 lutego br. To wtedy dowiemy się – kto został Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Sądeckiej roku 2021.

fot. Stowarzyszenie dla Miasta

Czytaj też: Remis Sandecji w drugim sparingu [ZDJĘCIA]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.