FAKRO dla architektury

FAKRO dla architektury

Fakro

Ostatni czas był bardzo owocny i pełen ważnych dla architektury spotkań. Najpierw odbył się Walny Zjazd Delegatów SARP, dzięki któremu Partnerzy mogli spotkać się z architektami na wyznaczonej przy wydarzeniu „Strefie dla Architekta 2022”. Kilka dni później swoje ważne spotkanie wyborcze mieli przedstawiciele Izb Architektów (IARP) z całego kraju. Zwieńczeniem tych istotnych wydarzeń był Piknik Architekta, który odbył się na krakowskich Błoniach z udziałem arch. Krzysztofa Mirucia. 

Architekci wraz z rodzinami mogli skorzystać z pięknej tego dnia pogody, w luźnym klimacie spotkań kuluarowych. W tych spotkaniach oczywiście uczestniczyło FAKRO jako Partner wydarzeń. Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami, na merytoryczne dyskusje o produktach, ofercie i jej dostosowaniu do obecnych wymogów środowiskowych i projektowych.

Walny Zjazd Delegatów SARP

Podczas tegorocznego Walnego Zjazdu Delegatów SARP finał miała również 39. edycja Nagrody Roku SARP, która przyznawana jest za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w Polsce do końca 2021 roku. W tym roku przyznano aż dwie nagrody Grand Prix. Ex aequo zwyciężyły: kładka pieszo-rowerowa z zapory na Wzgórze Zamkowe w Dobczycach autorstwa Biura Projektów Lewicki Łatak oraz pracownia SLAS architekci za rozbudowę budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju.

W wydzielonej „Strefie dla Architekta 2022” FAKRO przywitało swoich gości w specjalnie przygotowanym namiocie, prezentując swój topowy produkt – sterowane elektrycznie okno do dachów płaskich DEF. Oczywiście gospodarze z FAKRO dzielili się wiedzą produktową z odwiedzającymi stoisko architektami. Nie zabrakło też sprzyjającego rozmowom biznesowym miejsca do wypoczynku na leżakach.

Wyborczy, Krajowy Zjazd Izby Architektów RP

Tegoroczny Zjazd Krajowy Architektów RP był o tyle ważny, że wybrano nowego Prezesa IARP na kolejne 4 lata działalności Izby. Został nim Pan Piotr Fokczyński, który przejmie pałeczkę dowodzenia od dotychczas pełniącej funkcję Prezes, Pani Małgorzaty Pilinkiewicz. Plany na dalszą służbę architekturze są bardzo ambitne. FAKRO uczestniczyło w tym ważnym wydarzeniu, podczas którego Elżbieta Solewska, Specjalista ds. Marketingu i Współpracy z Architektami przedstawiła ofertę
i wygłosiła prezentację. Takie spotkanie dają szansę nawiązania długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.

Piknik Architekta z gościem specjalnym, arch. Krzysztofem Miruciem

1 lipca jest Światowym Dniem Architektury. To był doskonały moment, aby w gronie architektów i ich rodzin wspólnie świętować ten dzień na Pikniku Architekta zorganizowanym przez Virtus Studio. To była okazja do nawiązania pogłębienia relacji biznesowych, a także do wybornej zabawy w swobodnej atmosferze przy muzyce na żywo. Gościem specjalnym pikniku był arch. Krzysztof Miruć, który podzielił się swoją wiedzą oraz inspiracjami z jego codziennej pracy. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy FAKRO, producenta nie tylko okien dachowych, ale i markiz, których Krzysztof Miruć jest ambasadorem.

Przeczytaj również: Po 12 latach sporu Fakro vs Velux Komisja Europejska ogłasza: pass. TSUE odrzucił skargę sądeckiej firmy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.