Trwają zapisy na rowerowy Wyścig Tomasza Marczyńskiego. Będą fantastyczne nagrody nie tylko dla zwycięzców!

Trwają zapisy na rowerowy Wyścig Tomasza Marczyńskiego. Będą fantastyczne nagrody nie tylko dla zwycięzców!

Będzie podjazd rowerami na Przehybę, czyli jeden z dwóch najtrudniejszych (a jak uważają niektórzy – najtrudniejszy) podjazd w Polsce. Na 12-kilometrowej trasie wyścigu suma przewyższeń wynosi prawie tysiąc metrów, więc będzie okazja sprawdzić swoją formę przy okazji doskonale bawiąc się w doborowym  rowerowym towarzystwie. Będą też szałowe nagrody, których łączna wartość to aż 100 tysięcy złotych. Trwają zapisy na tegoroczną edycję rowerowego Wyścigu, którego pomysłodawcą i organizatorem jest kolarz Tomasz Marczyński.

Startujemy w takiej samej konwencji jak rok temu – najważniejsza jest dobra zabawa, walka z czasem i bezpieczeństwo. Dlatego nie ma startu wspólnego – sami decydujecie, czy wolicie jechać pod górę w mniejszej lub większej grupie. Są widełki czasu na start – musicie się w nich zmieścić.  Nie zabraknie Wyścigu dla dzieci, nagród, pysznego jedzenia, a także orzeźwienia na szczycie Przehyby. Miasteczko Wyścigu zlokalizowane będzie na błoniach Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II. Start już 6 sierpnia o 11:11 – zaprasza Tomasz Marczyński.

Co ważne – z Wyścigu nikt nie wraca z pustymi rękami, a nagrody czekają nie tylko na zwycięzców rywalizacji.

Podczas tradycyjnego afterparty losowaliśmy przeróżne niespodzianki pośród wszystkich uczestników. W tym roku przenosimy tę tradycję na zupełnie nowy poziom, bo wśród osób, które pojawią się na starcie wszystkich trzech wyścigów rozlosujemy dwie naprawdę srogie nagrody! Pierwsza z nich będzie na pewno świetną motywacją do tego, żeby wrócić w okolice tras naszych Wyścigów i poznać je jeszcze lepiej. Umożliwi to gravel od marki Rondo – polskiego producenta, który przyzwyczaił nas do robienia rowerów pięknych. Tak wizualnie, jak i technicznie. Druga nagroda będzie świetnym sposobem na odpoczynek po intensywnym sezonie kolarskim, lub rozpoczęcie sezonu nowego: wyjazd do kolarskiego hotelu Hotel Helios – Costa Tropical w Almunecar. Wśród osób, które wezmą udział we wszystkich tegorocznych Wyścigach rozlosujemy tygodniowy wyjazd dla dwóch osób do jednego z kolarskich hoteli Helios w Hiszpanii – zapowiada organizator.

Trwają zapisy na rowerową imprezę, która w tym roku będzie miała dwie odsłony – starosądecką (6 sierpnia) i wielicko – niepołomicką (30 września – 1 października). Pakiet startowy można zarezerwować dla siebie na stronie internetowej:  http://wyscig.cc, a aktualności związane z imprezą warto śledzić TUTAJ.

zdjęcia ze zbiorów organizatora

Czytaj też:

Burze, silne opady i grad. Wydano ostrzeżenie

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.