Dziś Barciczanka gra z Hutnikiem Kraków o awans!

Piłkarze Barciczanki Barcice dziś o godz. 15 na własnym stadionie podejmą Hutnika Kraków. Będzie to drugi mecz w ramach barażów o awans do trzeciej ligi.

wsb3

Podopieczni trenera Tomasza Szczepańskiego w pierwszym spotkaniu rozgrywanym na Suchych Stawach ulegli byłemu klubowi ekstraklasy, dawnemu uczestnikowi Pucharu UEFA - 1:2.

Czytaj również: Wojciech Trochim odchodzi z Sandecji

Pierwszy gol zdobył Łukasz Kędziora w 27 min z rzutu karnego. Mariusz Bienias po trafieniu samobójczym w 34 min doprowadził do remisu, zaś w 75 min zrehabilitował się, dając swojemu zespołowi cenny triumf. Mimo to nasi piłkarze nie stoją na straconej pozycji.

- Poznaliśmy siłę rywala w pierwszym meczu. Wynik dwumeczu jest sprawą otwartą. Widzę w moich podopiecznych chęć rewanżu – mówi nam trener zespołu z Barcic, Tomasz Szczepański.

Gdyby Barciczanka odrobiła straty i zdołała awansować, byłaby drugą siłą Sądecczyzny, zaraz po pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Barciczanka Facebook

NISSANLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.