Sądeczanki spalały kalorie z Ewą Chodakowską [FILM]

Sądeczanki spalały kalorie z Ewą Chodakowską [FILM]

Takiej energii na rynku w Nowym Sączu chyba jeszcze nie było. Sądeczanki mimo deszczu wzięły udział w sobotnim treningu z Ewą Chodakowską-Kavoukis i jej ekipą. Mimo zmęczenia, nadal się uśmiechały i nie odpuszczały kolejnych ćwiczeń. 

Znana trenerka fitness, specjalizująca się m.in. w treningu funkcjonalnym odwiedziła nasze miasto w ramach 6. edycji warsztatów ,,Be Active Tour powered by Nałęczowianka 2017/2018″. Wraz z nią przyjechali: Lefteris Kavoukis (mąż), Tomasz Choiński i ekipa z Be Active Team. Trening trwał od godziny 10-16 i był wydarzeniem inaugurującym tegoroczną edycję projektu ,,Bezpieczne Wakacje 2018″, organizowaną przez Stowarzyszenie ,,Sursum Corda”, Miasto Nowy Sącz, Komendę Miejską Policji oraz Miejski Ośrodek Kultury.

[Przeczytaj także: Sądeczanie deszczu się nie boją. Koncert Marty Gałuszewskiej]

Ewa Chodakowska pochodzi z Sanoka. Jest absolwentką Pilates Academy Athens oraz IAFA Collage Athens. Fitnessem zainteresowała się w Grecji, gdzie poznała swojego męża Lefterisa, trenera personalnego i absolwenta Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu w Atenach.

Po powrocie do kraju prowadziła blog propagujący fitness oraz zachęcała do zdrowego trybu życia w programach śniadaniowych. Szybko zyskała na popularności i stała się motywacją dla setek tysięcy kobiet. Na swoim koncie ma kilkanaście płyt DVD  z programami treningowymi, napisała też wiele książek zachęcających do zmiany stylu życia, prowadziła program telewizyjny ,,Be Active. Ewa Chodakowska”, a od 2015 roku jest redaktorką naczelną miesięcznika ,,Be Active. Dietetyka&Fitness”.

Co ciekawe, może się pochwalić rekordem Guinnessa w największym otwartym treningu fitness.

Fot. Tatiana Biela/
dts24.pl

Share on twitter
Share on facebook