Dzień Zdrowia w Galerii Trzy Korony

Dzień Zdrowia w Galerii Trzy Korony

Wczoraj z inicjatywy „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” i Stowarzyszenia Dobre w Galerii Trzy Korony odbył się Festiwal Zdrowia. Impreza przyciągnęła tłumy wystawców i klientów. Była okazja, aby na chwilę zatrzymać się i pomyśleć o zdrowiu, na które często zaczynamy zwracać uwagę dopiero wówczas, gdy zaczynamy chorować. Tymczasem zdrowy tryb życia i odżywania jest w stanie zdziałać cuda. Festiwal był również okazją do wręczenia nagród w plebiscycie „Zdrowy Produkt Przedsiębiorcy Regionu”.

Głównym celem imprezy było propagowanie szeroko pojętego zdrowia, które tego dnia odmieniane było przez wszystkie przypadki. Przedstawiciele lokalnych instytucji i przedsiębiorstw branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej czy sportowej na swoich stoiskach przekonywali, że zdrowie jest najważniejsze.

Wody mineralne, naturalne soki, zdrowe wędliny, produkty mleczne oraz wypieki… tego wszystkiego można było skosztować na stoiskach, które wypełniły hall galerii Trzy Korony. Spotkanie było również okazją do tego, aby porozmawiać ze specjalistami i pasjonatami zdrowego stylu życia, a konkursy, ciekawe rozmowy i pokazy, które odbywały się na scenie niemal bez przerwy, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Podczas imprezy odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom plebiscytu „Zdrowy Produkt Przedsiębiorcy Regionu 2018”. Wyboru tych najlepszych dokonali sami sądeczanie, którzy mogli wytypować, a następnie zagłosować na najlepsze wyroby przedsiębiorców z Sądecczyzny.

Do udziału w konkursie zgłoszono 12 produktów spożywczych, a głosowanie odbywało się za pośrednictwem portalu dts24.pl. Zwycięzcą plebiscytu okazała się sądecka bryndza. Drugie miejsce na podium zdobyło masło ekstra, a trzecie – bułeczki sojowe. Nagrodzono również porcje owocowo-warzywne dla dzieci szkolnych oraz pstrąga wędzonego.

 

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama