Ryszard Nowak: dokonaliśmy wielu znaczących i historycznych rzeczy

Dziś odbyła się historyczna, bo ostatnia sesja urzędującej od czterech lat Rady Miasta Nowego Sącza. Cztery lata pracy to łącznie sześćdziesiąt jeden sesji podczas których podjęto sześćset sześćdziesiąt uchwał. Każda z komisji odbyła w tym czasie po kilkadziesiąt posiedzeń, tym również wyjazdowych. Wszyscy zgodnie podkreślali, że choć było w tym czasie wiele było kontrowersji, to zawsze udawało się osiągać konsensus. 

wsb3

Sesja rady miasta była okazją nie tylko do podsumowań, ale również podziękowań. Te zewsząd płynęły w kierunku radnych i prezydenta, który po dwunastu latach żegna się z władzą w mieście.

Jadwiga Kusiak, Edyta Brongiel, Andrzej Bodziony, Elżbieta Chowaniec, Tomasz Cisoń, Dawid Dumana, Grzegorz Fecko, Tadeusz Gajdosz, Przemysław Gawłowski, Józef Gryźlak,  Mieczysław Gwiżdż, Józef Hojnor, Bożena Jawor, Mieczysław Kaczwiński, Michał Kądziołka, Teresa Krzak, Janusz Kwiatkowski, Piotr Lachowicz, Konstanty Legutko, Dominika Marczak, Grzegorz Mądry, Maria Piprek, Kazimierz Sas oraz Patryk Wicher… Wszystkie osoby, które wchodziły w skład Rady Miasta i te, które pomagały radnym w pracy otrzymały pamiątkowe pióra oraz podziękowania pisemne.

-Wszystkim tym, którzy zdobyli powtórnie mandat i uzyskali zaufanie wyborców, gratuluję. Myślę, że ta wasza praca przyczyni się do tego, żeby Nowy Sącz rzeczywiście na naszej kochanej Sądecczyźnie błyszczał. Panie prezydencie. Kończy Pan swoją misję. Dziękuję bardzo za te wszystkie lata naszych bezpośrednich kontaktów i naszej współpracy. Myślę, że ona jeszcze się nie kończy. Jest wiele płaszczyzn, gdzie Pana aktywność na pewno będzie mile widziana i doceniana – powiedział poseł Jan Duda

Podczas uroczystości zabrał głos również prezydent Ryszard Nowak. Podkreślił, że praca w tej kadencji była dla niego wyjątkowa i znacząca. Podziękował również wszystkim radnym:

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]