Dzień Kobiet: bądź oryginalny i podaruj „Lejdis tango”

8 marca o godz. 17. Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza  na niezwykłe widowisko pt. „Lejdis Tango”  – idealne na prezent w Dniu Kobiet.

– Będzie to koncert w wykonaniu naszej Sądeckiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego oraz zespołu Tango Attack w składzie: Hadrian Filip Tabęcki, który zagra na fortepianie, Piotr Kopietz – na barytonie, a Piotr Malicki na gitarze. Pan Hadrian jest kompozytorem muzyki do filmów, spektakli teatralnych, oratoriów – mówi Marta Jakubowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowy Sączu.

Hadrian Filip Tabęcki jako kompozytor debiutował w 1993 r. na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie spektaklem muzycznym „Spieszmy się kochać ludzi” do wierszy ks. Jana Twardowskiego, a niedawno, na zakończenie festiwalu filmowego Nowe Kino – Nowy Sącz, zagrał dla sądeckiej publiczności utwory muzyki filmowej.

– Na tym koncercie zagrała Sądecka Orkiestra Kameralna wraz z gościnnym udziałem właśnie pana Hadriana. Postanowiliśmy powtórzyć ten udany duet, tym razem na Dzień Kobiet – dodaje Jakubowska.

Podczas koncertu na scenie wystąpią także tancerze: Justyna Jędrzejewska, Piotr Woźniak, którzy tanecznym krokiem przeprowadzą widzów przez ponure zaułki dzielnic portowych Buenos Aires, czy parkiety milonga z salonów warszawskich.

– Koncert organizujemy pod hasłem „Bądź oryginalny i podaruj oryginalny prezent”. Bilety sprzedajemy w eleganckim etui, które będzie można podarować kobiecie zamiast kwiatka. Ten gustowny, elegancki drobiazg na pewno przypadnie paniom do gustu – podkreśla dyrektor MOK.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w cenie 39 zł w sekretariacie MOK, Al. Wolności 23,
od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00, tel. (18) 443 89 59 wew.20.

(AM)

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.