Drugi dzień Imienin Miasta zakończony rytmami discopolowymi

Za nami drugi dzień imprezy plenerowej pn. Imieniny Miasta. W sobotni poranek nowosądeczanie mogli podziwiać zmagania uczestników wojewódzkiego konkursu breakdance. Popołudnie należało jednak do lokalnych artystów, którzy zawładnęli sceną pod ratuszem. Wystąpili: Jan Stosur, Get Up, T.F.B., Levi, Violka Marcinkiewicz & South Breakers.

Wieczorem koncert zagrał zespół ,,Łobuzy". Mieszkańcy, a także przyjezdni goście bawili się z nimi w rytm muzyki disco polo. Wybrzmiały takie przeboje jak: "Zbuntowany anioł", "Dla Ciebie kupię se spodnie", "Oczy jak pinć złoty", czy też ,,Ona czuje we mnie piniądz". Po nich na scenie pojawiła się grupa ,,Bilans", znana z prowadzenia uroczystości weselnych, czy firmowych. Ale to nie wszystko... Dla uczestników dzisiejszej imprezy przygotowano kilka atrakcji.

GoldenEgo

Sądeczanie mogli np. wziąć udział w konkursie wiedzy o Nowym Sączu, obejrzeć pokaz mieszanych sztuk walki, a także spotkać się z piłkarzami Sandecji. Zawodnicy rozdawali autografy oraz niespodzianki związane z klubem. Kapitan drużyny Dawid Szufryn zaprosił  wszystkich mieszkańców, kibiców i ludzi, którym na sercu leży dobro klubu, na rozgrywki pierwszoligowe w sezonie 2019-2020.

- Wspierajcie nas tak jak do tej pory i pamiętajcie, Sandecja ponad podziałami! – powiedział.

Trzeci i zarazem ostatni dzień Imienin Miasta zainauguruje XVI finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Po nim wystąpi POISONS oraz Izabela Szafrańska. ,,Gwiazdami" wieczoru będą: Michael Beurich i Andre Brand czyli zespół Modern Talking Reloaded. Szczegóły --->TUTAJ

Fot. UM Nowy Sącz

WIŚNIAMAŁALIP

1 comment

  1. Buka 7 Lipiec, 2019 at 15:29 Odpowiedz

    JA NAM TAKIE PYTANIE DO WŁADZ NS,DO ORGANIZATORÓW IMIENIN TAKIE PYTANIE ,GODZ 19.00 SOBOTA ROZPOCZYNA SIĘ KONCERT GLOWNY NA PŁYCIE PODOBNO IMPREZA MASOWA,WYGRODZONA ŁADNIE,LUDZIE WCHODZILI JAK CHCIELI I Z CZYM CHCIELI,OCHRONY WOGULE NIEMA NA BRAMKACH ,KONCERT SIĘ ZACZĄŁ OHRONA SIE DOPIERO UBIERA ŁASKAWIE I WĘDRUJE NA STANOWISKA ,NIEWIEM BYŁ JAKIŚ NADZÓR ZE STRONY POLICJI, NIEWIADOMO CZY TO SŁUŻBA PORZĄDKOWA CZY INFORMACYJNA CZEŚĆ MA KAMIZELKI RESZTA NIE,PO OSTATNICH WYDARZENIACH Z GDANSKA NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO NA LEPRZE,NIEWIEM CZY, TO OSZCZĘDNOŚCI ZE STRONY WLADZ?ORGANIZATORA?PO PROSTU PATRZĄC NA TE ZABEZPIECZENIE MASAKRA DOSŁOWNIE GRATULACJE ORGANIZATOROM NA PEWNO BYŁO NA WYSOKIM POZIOMIE

Wypowiedz się w tej sprawie