Nowy Sącz. Potrącenie na pasach i gwałtowne hamowanie kierowcy miejskiego autobusu przyczyną interwencji służb

Nowy Sącz. Potrącenie na pasach i gwałtowne hamowanie kierowcy miejskiego autobusu przyczyną interwencji służb

potrącenie pieszych Nowy Sącz

Pracowity poranek dla Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego i Policji w Nowym Sączu. Najpierw doszło do potrącenia pieszej na rogu ulic Mickiewicza i Długosza, chwilę później, przed godziną 9, kierowca miejskiego autobusu gwałtownie zahamował w wyniku czego poszkodowana została pasażerka.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym, skręcając z ulicy Mickiewicza w Długosza na oznakowanym przejściu potrąciła kobietę, która przechodziła przez pasy.

– Na miejscu czynności wykonuje zespół wypadkowy z wydziału ruchu drogowego sądeckiej policji. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia są obecnie ustalane – wyjaśnia w rozmowie z naszą redakcją komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Nieco później miało dojść do drugiego potrącenia pieszego w Nowym Sączu – tak wynikało ze wstępnych informacji przekazanych nam przez rzeczniczkę sądeckiej Policji. Jednak okazało się, że nie potrącenie było przyczyną interwencji służb, a gwałtowne hamowanie kierowcy miejskiego autobusu na Alejach Batorego.

W wyniku hamowania jedna z pasażerek przewróciła się w autobusie i doznała urazu biodra. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało poszkodowaną do szpitala. Również w tym przypadku interweniowali policjanci.

Fot. Katarzyna Magiera/
Iwona Kamieńska

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.