Dr Misio w piątek w Fabryce. Mamy dla Was bilety

Dr Misio w piątek w Fabryce. Mamy dla Was bilety

W piątek (8 listopada) w klubie muzycznym Fabryka w Nowym Sączu wystąpi zespół Dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem na czele. Mamy dla was dwa pojedyncze zaproszenia na koncert!

Występ poprzedzi koncert bielsko-bialskiego zespołu SIS. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 20:00.

Jak zdobyć jedną z dwóch wejściówek? Wystarczy znaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku post z informacją o konkursie, polubić go i w komentarzu pod nim odpowiedzieć na pytanie „Jak wyglądał twój ulubiony miś?”.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (7 listopada) do godziny 19:00. Następnie wybierzemy dwa najciekawsze naszym zdaniem komentarze, a ich autorzy będą mogli odebrać pojedyncze wejściówki przy wejściu na koncert.

Bilety na wydarzenie będzie można nabyć w klubie:
Przedsprzedaż 30 PLN
W dniu koncertu 40 PLN

Link do wydarzenia na Facebooku – KLIK.


Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”.

Wiosną 2017 r. ukazała się trzecia płyta pt. „Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz.

Trzecią płytę promował utwór pt.’Pismo’ do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski. Utwór ten był grany w większości polskich rozgłośni radiowych, a teledysk ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube.

Obecnie zespół Dr Misio pracuje nad swoją kolejna płytą, której premiera planowana jest na początek 2020r.
Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce: od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie.

Są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie jak i w plenerze, a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.

źródło: Klub Fabryka

Reklama