Dominika Pacyna z Nowego Sącza już za 10 dni powalczy o tytuł Miss Małopolski 2024

Dominika Pacyna z Nowego Sącza już za 10 dni powalczy o tytuł Miss Małopolski 2024

22-letnia Dominika Pacyna z Nowego Sącza przystępuje do walki o tytuł Miss Małopolski. Finałowa gala odbędzie się już 12 maja w METROPOLO by Golden Tulip w Krakowie. Dominika jest jedyną przedstawicielką Nowego Sącza w zbliżającym się konkursie.

Dwa dni temu informowaliśmy na łamach naszego portalu, że już 5 lipca w Nowym Sączu odbędą się wybory Miss Polski 2024. Prezentację kandydatek można zobaczyć  TUTAJ. – Konkurs Polska Miss co roku doprowadza do wyboru najpiękniejszej Polki. Jednak zanim dziewczyny będą miały możliwość rywalizować przed szansą o ten tytuł, muszą stanąć w regionalnym konkursie piękności – informują organizatorzy.

Dominika Pacyna jest jedną z 30. finalistek. Ostatnio wzięła udział w oficjalnej sesji zdjęciowej wykonanej przez Romana Słomkę w kreacjach EDAN oraz sukniach Elizabeth Collection. Od wyniku jaki osiągnie 12 maja w Krakowie zależy to, czy w przyszłym roku będziemy ją mogli oglądać w walce o ogólnopolskie laury. Finałową galę poprowadzą Emilia Świerc (Miss Polski 2017) oraz Wacław Tomalak. Trzymamy kciuki. (dziękujemy, że przeczytałeś/przeczytałaś artykuł. Więcej wiadomości z Nowego Sącza i okolic? Obserwuj nas na Facebooku – DTS24)

Czytaj także: Nowy Sącz. Oto wszystkie kandydatki do tytułu Miss Polski 2024 [ZDJĘCIA]

Fot. Dominika Pacyna / instagram

Reklama