Doda jak nastolatka u boku Dariusza Pachuta z Zabrzeży. Sądecki ratownik zaraża artystkę pasjami (zdjęcia)

Doda jak nastolatka u boku Dariusza Pachuta z Zabrzeży. Sądecki ratownik zaraża artystkę pasjami (zdjęcia)

Nie jest już tajemnicą, że Dorota Rabczewska, wyrazista postać polskiego show-biznesu, dzieli swoje życie z Dariuszem Pachutem. Pochodzący z Zabrzeży (gmina Łącko) miłośnik sportów ekstremalnych zaraża artystkę własnymi pasjami. Para aktywnie spędza Święta Bożego Narodzenia. Na instagramowym profilu piosenkarki mogliśmy obejrzeć wczoraj relację z dnia pełnego endorfin i uśmiechu. Aktywna w mediach społecznościowych Doda pochwaliła się relacją ze wspólnego morsowania.

Zarówno lokalne jak i ogólnopolskie media informowały już o związku rodowitego nowosądeczanina z Dorotą Rabczewską. Dariusz Pachut to miłośnik gór, który kocha podróże, adrenalinę i ekstremalne wyzwania. Jest instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego. Ma w swoim dorobku tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Pasjonuje się nurkowaniem, wspinaczką i kanioningiem. Jest też pomysłodawcą projektu o nazwie „Korona Wodospadów”, którego celem jest zdobycie dziesięciu najwyższych wodospadów świata. Dariusz Pachut to także ratownik i człowiek o dobrym geście. W 2020 roku spełnił marzenie chorego Rayyana Szczepanika, siedmioletniego, niepełnosprawnego chłopca. Zaniósł go na Rysy.

Zaglądając na instagramowy profil Dody można odnieść wrażenie, że artystka czuje się przy Dariuszu jak nastolatka. I dobrze – bo o nic innego w życiu nie może chodzić jak o uśmiech i radość. Szczęśliwej parze życzymy Wesołych Świąt.

Czytaj także: Specjalnie dla Dobrego Tygodnika Sądeckiego. Dominik Dudek, zwycięzca The Voice Of Poland: Wytrwałość to słowo klucz

Fot: instagram /dodaqueen

Share on twitter
Share on facebook