Brakuje 90 tysięcy na ratowanie zdrowia Nataniszy. Oto trzy okazje, aby pomóc, dobrze się przy tym bawiąc

Brakuje 90 tysięcy na ratowanie zdrowia Nataniszy. Oto trzy okazje, aby pomóc, dobrze się przy tym bawiąc

pomoc Nataniszy

Trwa walka o powrót do zdrowia Nataniszy – Tajki, która ze swoim ukochanym zamieszkała w Nowym Sączu. Jak pisaliśmy TUTAJ, w jej mózgu pękł krwiak. Po operacji potrzebna jest ciężka i kosztowna rehabilitacja. W ostatnim czasie internetowa zbiórka na ten cel stanęła w miejscu. Potrzeba jeszcze 90 tysięcy złotych. Do działania przystąpiła fundacja Garda.

Przed nami trzy wydarzenia charytatywne, podczas których można pomóc, zarazem dobrze się bawiąc. Już jutro (12 maja) o godzinie 19:00 w auli WSB przy ulicy Zielonej 27 w Nowym Sączu swój stand-up zaprezentuje komik Karol Kopiec. Bilety wciąż są dostępne.

Natomiast 26 maja w amfiteatrze w Parku Strzeleckim odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej z udziałem Andrzeja Piasecznego. W planach jest także „Bal Charytatywny dla Nataniszy”, który będzie miał miejsce 27 maja w restauracji „Stacja Wola” na Woli Kurowskiej 69.  Podczas wydarzenia wystąpią Ewa Novel oraz Kordian. Na uczestników czekać będzie także pokaz barmański, poczęstunek i licytacje.

– Nie zapomnijmy, że w tych trudnych chwilach to jedność i dobroć serc są najważniejsze. Niech historia Nataniszy stanie się przykładem siły i determinacji. Przyjdźmy na imprezy charytatywne, wesprzyjmy finansowo, udostępnijmy informacje w mediach społecznościowych. Każdy gest może przynieść ulgę i nadzieję dla Nataniszy i jej rodziny – apelują przedstawiciele fundacji Garda.

Zrzutkę można wesprzeć TUTAJ.

fot. fundacja Garda

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama