DK 75: zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba w szpitalu

Na skrzyżowaniu na drodze krajowej nr 75 w Krzyżówce (gmina Łabowa) zderzyły się dwa samochody osobowe: Ford Focus oraz Mercedes Benz. Do wypadku doszło w piątek tuż po godzinie 23:00. Przez jakiś czas ruch w tamtym miejscu był utrudniony.

dts

Autami jechali sami kierowcy. Obaj opuścili pojazdy o własnych siłach, jednak kierujący Mercedesem skarżył się na dolegliwości. Otrzymał pierwszą pomoc z rąk strażaków, a następnie trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia ratunkowego i został przewieziony do szpitala.

Strażacy z JRG Krynica zdrój oraz OSP Nowa Wieś zabezpieczyli i oświetlili teren, odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach i zasypali sorbentem wyciekłe płyny eksploatacyjne

- Po zakończeniu działań przez przybyłą na miejsce Policję, kierowcy we własnym zakresie zabezpieczyli uszkodzone pojazdy - relacjonują funkcjonariusze PSP.

fot. PSP w Nowym Sączu

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.