Dawid Szufryn: jest w nas wola walki i chęć rewanżu

Dziś Sandecja zmierzy się w Niecieczy z Mistrzem Polski – Legią Warszawa. Mimo porażek zawodnicy nie tracą nadziei. Jest w nas wola walki i chęć rewanżu – zapewniał podczas spotkania z kibicami kapitan drużyny.

Smutni, ale zmotywowani do pracy zawodnicy Sandecji spotkali się z kibicami w ośrodku KIBICE RAZEM przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Padło wiele ciepłych słów ze strony kibiców, którzy nie tracą nadziei. Gośćmi pierwszego z zaplanowanych, w ramach działalności ośrodku cyklu spotkań z piłkarzami drużyny byli: Dawid Szufryn, Michał Gliwa i Aleksander Kolew.

wsb3

Po spotkaniu z zawodnikami można z całą pewnością powiedzieć, że przyjęli ostatnią porażkę „na klatę”. Mimo, że było im ciężko, z nadzieją patrzą w przyszłość. Ale nie można też powiedzieć, że nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji.  Zapytany o atmosferę w szatni Dawid Szufryn powiedział, że: (…)w tej chwili na pewno nie jest taka jak była na początku. Jest w nas wola walki i chęć rewanżu. Ciężko nam o jakąkolwiek sytuację podbramkową, a szczęścia na pewno też nie mamy. Ale spokojnie, może się uda to przełamać – mówił podczas spotkania z kibicami kapitan drużyny.

Było o trenerze, relacjach między zawodnikami i finansach na które zawodnicy nie narzekają.

-Finansowa sytuacja na prawdę nie jest najgorsza. Wszystko jest na dobrym poziomie i niczego nam nie brakuje. Tak w klubie nie było od wielu lat.

Wszyscy zawodnicy jednogłośnie podkreślali, że dają z siebie 120% swoich możliwości i każdy w pełni wykorzystuje swój indywidualny potencjał. Nawiązała się również dyskusja o trudnych warunkach do treningu na boisku w Niecieczy. Zawodnicy narzekali ,że trenowanie na boisku bocznym o wymiarach juniorskich też z całą pewnością pozytywnie nie wpływa na wyniki meczy. Pogoda oraz stan techniczny głównego boiska stwarza zagrożenie kontuzjami, dlatego też zawodnicy trenują na małym, które jest inne niż boiska na których grają mecze.

Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera kibicowskiego wsparcia i nadziei na wygraną w zbliżających się  meczach.

Trzeba być dobrej myśli, szczególnie dziś, kiedy Sandecja na murawie stadionu w Niecieczy zawalczy z Mistrzem Polski – Legią Warszawa. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję na powrót biało- czarnych z trzema punktami.

KOSECKI
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]