Dariusz Woźniak nowym rektorem sądeckiej WSB-NLU

Wbrew krążącym ostatnio po Nowym Sączu pogłoskom, jakoby nowym rektorem sądeckiej Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University, miał zostać jej założyciel i były rektor, dr Krzysztof Pawłowski, tak się nie stało. Wczoraj (środa, 18 kwietnia) na stanowisko rektora WSB-NLU powołano dotychczasowego dziekana Wydziału Nauk Społecznych i Informatyki, dr. Dariusza Woźniaka. 

Dariusz Woźniak jest doktorem nauk ekonomicznych a w WSB-NLU pracuje od 1999 r. Zaczynał początkowo jako asystent, obecnie jest adiunktem.

Od 2006 roku sprawował funkcję prodziekana do spraw studenckich, w lutym 2011 r. powołany został na stanowisko dziekana Wydziału Przedsiębiorczości i Zarządzania, a następnie Dziekana Wydziału Nauk Społecznych i Zarządzania.

Na polu eksperckim zaangażowany jest głównie w projektowanie i ocenę programów społeczno-gospodarczych. Jest współautorem projektu strategii rozwoju dla miasta i gminy Krynica-Zdrój, projektu Nowosądeckiego Programu Rozwoju Przedsiębiorczości, ewaluacji ex-ante regionalnych programów operacyjnych na lata 2007-2013 oraz w obecnym okresie programowania (część województw). W poprzednim i obecnym okresie programowania zajmuje się także kompleksową oceną projektów inwestycyjnych oraz oceną innowacyjności projektów biznesowych.

Na stanowisku rektora zastąpił zmarłego Czesława Bieńkowskiego. Czytaj artykuł poniżej: 

Nie żyje rektor WSB-NLU prof. Czesław Bieńkowski

Dariusz Woźniak w 2015 r. bez powodzenia startował w wyborach parlamentarnych, jako kandydat do Sejmu, z ramienia partii KORWIN.

Fot. Z arch. WSB-NLU. 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.