Uwaga! Jutro rusza remont ulicy Barskiej

Jutro (20 kwietnia) rozpoczyna się remont ulicy Barskiej  w Nowym Sączu. Już o godzinie 9. część drogi zostanie zamknięta.

wsb3

Wyremontowany ma zostać odcinek od ulicy Lwowskiej do Alei Sucharskiego, a praca podzielona jest na trzy etapy.

W pierwszym z nich roboty prowadzone będą w części ulicy Barskiej od ulicy Lwowskiej do Paderewskiego. Zamknięcie tego fragmentu nastąpi już jutro około godziny 9. Możliwy będzie jednak przejazd przez skrzyżowanie ulic Barskiej i Paderewskiego.

Drugi etap prac rozpocznie się 23 kwietnia (w poniedziałek) i obejmie odcinek od ul. Lwowskiej do Paderewskiego oraz od Paderewskiego do Alei Sucharskiego z możliwością przejazdu przez skrzyżowanie ulic Paderewskiego i Barskiej w kierunku Paderewskiego – Broniewskiego.

Po zakończeniu tych prac nastąpi trzeci etap działań, czyli zamknięcie skrzyżowania ulic Barskiej i Paderewskiego.

Remont będzie polegał na wykonaniu frezowania nawierzchni bitumicznej, regulacji krawężników oraz położeniu nowych warstw bitumicznych na całym odcinku jezdni. Ponadto zostaną wykonane nowe zatoki postojowe – informuje Urząd Miasta Nowego Sącza.

Roboty potrwają 14 dni i na ten czas kierowcy muszą dostosować się do zastępczej organizacji ruchu.

Objazd główny poprowadzony zostanie ulicami: Lwowską, Broniewskiego, Batalionów Chłopskich do Al. Sucharskiego. Podczas poszczególnych etapów robót będzie też możliwy przejazd ulicami Paderewskiego i Broniewskiego.

Dodatkowo, jak podaje UM: podczas wykonywania prac na skrzyżowaniu ulic Barskiej i Paderewskiego będzie obowiązywał nakaz skrętu w ul. Naściszowską oraz poruszanie się objazdem głównym.

Informacje o zmianie kursów autobusów miejskich zamieszczone zostaną na przystankach oraz na stronie internetowej www.mzd.nowysacz.pl

fot. Patrycja Oracz

 

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]