Podarowaliście nadzieję na życie bez bólu! Aneta Hejmej już po operacji

Podarowaliście nadzieję na życie bez bólu! Aneta Hejmej już po operacji

Ciężko chora sądeczanka Aneta Hejmej dzięki Wam dostała szansę na życie bez bólu. Podarowaliście też nadzieję, że zobaczy jak dorasta jej córeczka. W czerwcu prosiliśmy Czytelników dts24 o pomoc w zebraniu funduszy na operację, która może zatrzymać postęp choroby Anety. Wyzwanie przeprowadzenia operacji podjęła klinika z Barcelony, która wystawiła rachunek na kwotę 18 800 euro. Dzięki Wam udało się zebrać całą sumę. Z radością informujemy, że Aneta jest już po operacji. 

Konsutacje z lekarzami i badania przebiegły pomyślnie,  były długie, męczące ale konkretne. Dopiero tu, w Hiszpanii dowiedziałam się że oprócz choroby Filum , skoliozy i  Zespołu Arnolda Chiariego powoli zaczynała rozwijać się syringomielia,  czyli jamistość rdzenia kręgowego. Mam nadzieję, że leczenie zatrzyma to wszystko – relacjonowała tuż przed operacją Aneta.

Trzymamy kciuki za efekt starań hiszpańskich chirurgów i szczęśliwy powrót Anety do domu, a Wam z całego serca dziękujemy za wsparcie jakie okazaliście 26-letniej podopiecznej nowosądeckiego Stowarzyszenia Sursum Corda.

Medialnym patronem akcji pomocy był Dobry Tygodnik Sądecki.

Historię Anety przeczytasz TUTAJ.

Share on twitter
Share on facebook