Nowy Sącz, ulica Węgierska: zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby w szpitalu

Wczoraj około godziny 15. na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden pas ruchu został zablokowany, co w godzinach szczytu było ogromnym utrudnieniem dla kierowców.

Jak się okazało, Chevrolet Aveo najechał na tył samochodu marki Citroen. W wypadku uczestniczyły cztery osoby, z których jedna uskarżała się na dolegliwości.

Druhowie z JRG 2 w Nowy Sączu zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach i udzielili pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Konieczne było też kierowanie ruchem i sorpcja płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z Citroena. Oprócz strażaków w działaniach brała udział Policja.

W trakcie pracy służb ratunkowych, kolejna z osób uczestniczących w wypadku zaczęła odczuwać dolegliwości. Dwójką poszkodowanych zajęła się przybyła na miejsce załoga karetki Pogotowia Ratunkowego. Obie osoby zostały przewiezione do szpitala.

fot. PSP Nowy Sącz

my way

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.