Dąbrowa: Zmasakrowana Skoda Fabia – kierowca cudem uniknał śmierci

Dzisiaj, ok. godz. 2.26, po raz kolejny doszło do wypadku na drodze krajowej nr 75. Tym razem, samochód marki Skoda Fabia wypadł z drogi, uderzył w przepust i dachował. W samochodzie miały znajdować się dwie osoby.

Miały, bo w momencie przybycia ekipy ratowniczej sądeckich strażaków w Skodzie znajdował się tylko kierowca, który zaklinował się w pojeździe. Według świadków, samochodem mogła podróżować jeszcze jedna osoba, która miała oddalić się z miejsca zdarzenia. Okazało się jednak, że była to fałszywa informacja

Zanim kierowcy Skody udzielono pierwszej pomocy, strażacy musieli wyłamać drzwi za pomocą rozpieracza ramieniowego. Mężczyzna był przytomny i trzeźwy, a strażacy przekazali go załodze karetki pogotowia.

Pas drogowy w kierunku Nowego Sącza był zablokowany, zaś ruch odbywał się wahadłowo. Strażacy usunęli pozostałości powypadkowe, a na miejscu zdarzenia pozostała policja, która ostatecznie zakwalifikowała zdarzenie jako wypadek. Prace nad usuwaniem skutków dachowania Skody trwały prawie 3,5 godziny.

fot. KM PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.