Czy tereny zielone pod hotelem Panorama w Nowym Sączu powinny zostać zagospodarowane na część rekreacyjno-wypoczynkową? Oddaj swój głos

Czy tereny zielone pod hotelem Panorama w Nowym Sączu powinny zostać zagospodarowane na część rekreacyjno-wypoczynkową? Oddaj swój głos

projekt

Hotel Panorama położony jest w bardzo malowniczym miejscu, nad rzeką Dunajec i w samym centrum miasta Nowego Sącza. Wielu turystów korzysta ze znajdującego się pod hotelem parku dla samochodów, aby z tego miejsca zacząć ciekawą podróż wzdłuż licznych tras rowerowych, które przebiegają pod hotelem.

PRZYSTANEK DUNAJEC – czyli budowa strefy rekreacyjno – wypoczynkowej wzdłuż Dunajca

A co gdyby tereny obok tych tras wzdłuż rzeki Dunajec zostały zaadaptowane na Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe? Interesujące projekty i wizualizacje opracowała w ramach Grupy Młodzieżowej Sędziwoja: studentka Politechniki Krakowskiej Pani Klaudia Kurzeja oraz dwóch studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Pan Jakub Skrężyna i Pan Damian Gardocki.

Projekt wydaje się interesujący i przedstawia różne formy wypoczynku, od ścieżek spacerowych, poprzez mory i stacje wypoczynkowe dla rowerzystów, kładki do leżakowania i opalania wzdłuż Dunajca. Warto bowiem organizować przestrzeń miejską w centrum pod takie miejsca, które nie tylko służyłyby mieszkańcom, ale również przyciągałyby turystów z okolicznych miejscowości, a nawet odległych zakątków Polski. Ta inwestycja wpłynęłaby także na rewitalizację i ożywienie życia na sądeckiej starówce.

Czy warto promować taką inwestycję i starać się o to aby została ona dofinansowana z budżetu Miasta Nowego Sącza?

Co o tej inwestycji sądzą obywatele Miasta Nowego Sącza? Można zabrać głos w sondażu.

logotyp

 

Autor: Grupa Młodzieżowa Sędziwoja

Czytaj także: Jasiek Gurba zdobył „Wędrówkę Dusz” na Kazalnicy! Najbliższy cel – Maroko [ZDJĘCIA] 

 

projektprojektprojektprojektprojektprojektprojektprojektprojektprojekt

fot. Klaudia Kurzeja\Jakub Skrężyna\Damian Gardocki

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama