Czwartek pełen niebezpiecznych zdarzeń na sądeckich drogach

Czwartek pełen niebezpiecznych zdarzeń na sądeckich drogach

Wczorajszy dzień (10 czerwca) obfitował w niebezpieczne zdarzenia na drogach Sądecczyzny. Służby ratunkowe interweniowały między innymi w Nowym Sączu, Wielogłowach, Florynce i Gołkowicach Dolnych.

Około 14.40 w Wielogłowach zderzyły się dwa samochody osobowe: Ford Focus oraz Chevrolet Cruze. Autami podróżowały w sumie cztery osoby. Na szczęście nie odniosły żadnych obrażeń.

Do zderzenia dwóch osobówek (Peugeot 307 i Ford Focus) doszło również po godzinie 20:00 na ulicy Królowej Jadwigi w Nowym Sączu. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła pod opiekę załogi karetki pogotowia ratunkowego. Po przebadaniu okazało się jednak, że hospitalizacja nie będzie konieczna.

– Strażacy rozłączyli instalacje elektryczne w samochodach, a wycieki zasypali sorbentem – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Tego samego dnia służby interweniowały także w Gołkowicach Dolnych, gdzie zderzyły się cztery samochody oraz we Florynce, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Do poważnego w skutkach zdarzenia doszło też w powiecie gorlickim. W miejscowości Ropa, 10-letni chłopiec został potrącony przez samochód. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Więcej TUTAJ.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Nowy Sącz. W aucie miał narkotyki i był prawdopodobnie pod ich wpływem

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama