Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu trzech samochodów na ul. Barskiej

Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu trzech samochodów na ul. Barskiej

Mija Dzień Wszystkich Świętych. Na drogach w całej Polsce mogliśmy zaobserwować zwiększony ruch, a w wielu miejscach, zwłaszcza w okolicach cmentarzy, pojawiły się specjalne ograniczenia lub zakazy. Niestety, mimo tego w Nowym Sączu nie obyło się bez przykrych sytuacji drogowych. Na ulicy Barskiej zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe. Czworo poszkodowanych trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 13. Hondą, BMW i Citroenem podróżowało łącznie dziewięć osób. Cztery z nich odniosły obrażenia i zostały przewiezione przez karetki pogotowia ratunkowego na badania do sądeckiego szpitala.

Kiedy na miejsce przybyli strażacy z JRG nr 1, uszkodzone samochody blokowały jeden pas ruchu. Z pojazdu marki Citroen wyciekły płyny eksploatacyjne.

Działania polegały na zabezpieczeniu terenu działań, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz odłączeniu klem akumulatorów w uszkodzonym BMW i Citroenie. Na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której przekazano osoby poszkodowane. […] Dalsze działania polegały na kierowaniu wahadłowo ruchem oraz zasypaniu wyciekłych płynów eksploatacyjnych sorbentem. Po usunięciu samochodów doczyszczono drogę oraz usunięto pozostałości po kolizji na pobocze – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

fot. PSP w Nowym Sączu

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.