DEBATA PREZYDENCKA Dobrego Tygodnika Sądeckiego i RTK . Oglądaj TERAZ!

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października 2018, a druga - 4 listopada 2018. Jest jeszcze czas, aby poznać wszystkich kandydatów i kandydatki, przyjrzeć się ich programom, rozważyć, czy składane w kampanii obietnice odpowiadają naszej własnej wizji miasta i czy są realne.

Ułatwiamy podjęcie decyzji dając naszym Czytelnikom możliwość obejrzenia debaty wszystkich osób ubiegających się o stanowisko prezydenta Nowego Sącza.

Debata odbywa się w studio Regionalnej Telewizji Kablowej w Nowym Sączu.

OGLĄDAJ, SŁUCHAJ i podejmij mądrą, świadomą decyzję.

.

TRADYCJATEXT

9 comments

 1. Zdzisław 4 Październik, 2018 at 19:35 Odpowiedz

  Iwona Mularczyk reprezentuje poziom obrażonej przekupki która nie wie o czym mówi. Jedno wiem; jest pewnym żołnierzem który wykona każdy rozkaż swojego wodza, niezależnie od dobra mieszkańców.
  Widzę że najbardziej wszyscy boją się L. Zegzdy – jego atakują.

 2. Piotr 4 Październik, 2018 at 20:44 Odpowiedz

  Wszyscy obiecują budowę wielofunkcyjnego stadionu dla wszystkich mieszkańców. Totalna ściema. NA murawę przystosowaną dla potrzeb ekstraligi nikt „motłochu” nie wpuści!!! Zapomnijcie. Miasto buduje stadion tylko i wyłącznie dla potrzeb piłkarzy!!!

 3. Teresa 4 Październik, 2018 at 22:00 Odpowiedz

  Po obejrzeniu debaty ustaliłam subiektywny ranking kandydatów. Kobiety (dwie) otwierają i zamykają stawkę. O zamykającej nie będę się zbytnio wypowiadać – ponieważ kandydatura ta jest delikatnie mówiąc nieporozumieniem i arogancją wobec Sądeczan. Otwierająca mój ranking p. Małgorzata Belska zdeklasowała konkurentów (mniej lub bardziej sensownych). Bez populizmu, bez wazeliny, bez chwalipięctwa. Mam nieodparte wrażenie, iż Jej „widzenie” prezydentury, oparte na wiedzy i realiach samorządowych, odbiega od wyobrażeń niektórych domorosłych kandydatów. Klasę i inteligencję pokazała w końcówce debaty… ośmieszając kandydata wspieranego przez aktualnie urzędującego włodarza naszego miasta.

  • Moniqe 5 Październik, 2018 at 07:30 Odpowiedz

   A ja się zawiodłam na Pani Belskiej. Myślałam, że jest inna. No cóż…. Mojego głosu już na pewno nie ma. Pani Mularczyk – przykro to stwierdzić, ale nie reprezentuje żadnego poziomu. Jeszcze niedawno bodajże na pierwszym spotkaniu po tym „nominowano” Pania Mularczyk – przy stole prezydialnym siedziała Pani Belska. A teraz obie gwiazdy skaczą sobie do oczu. Żenada!!! Pan Handziel wólko powtarzał do Gwiżdża, że spał 12 lat w Ratuszu. Trzeba było go obudzić… a nie teraz powtarzać to w kółko jak katarynka. Pan Zegzda swój czas w samorządzie już miał, wystarczy już. Masz Pan dzieci wnuki, zajmij się Pan nimi. Ileż można

  • Olo 7 Październik, 2018 at 18:58 Odpowiedz

   Pan Głuc jest politycznym następcą Nowaka i gwarantem ciągłości władzy w spółkach i jednostkach miejskich przez obecnie tam sprawujących władzę. Najlepiej widać to na jego listach do Rady Miasta. Są tam wszyscy począwszy od obecnego Wiceprezydenta Piecha który to wsławił się wdrażaniem programu „Rodzina na Swoim” poprzez skierowanie do Rady Nadzorczej miejskiej spółki „Sądecka Infrastruktura Miejska” swojej żony, aż po szeregowych pracowników administracji z miejskich jednostek. Są także na niej obecni członkowie PiS-u jak chociażby często zmieniający barwy polityczne Michał Kądziołka. Wybranie Pana Głuca na Prezydenta Miasta i radnych z jego komitetu wyborczego gwarantuje dalszą degrengoladę w zarządzaniu miastem.

 4. wyborcaNS 9 Październik, 2018 at 17:17 Odpowiedz

  śmieszny portaliku dts24 kto pisze prawdę o smiesznych kandydatach to blokujecie komentarze. Zenada. I wy chciecie być obiektywnym portalem , śmieszne.

 5. ADMIN 9 Październik, 2018 at 18:22 Odpowiedz

  Szanowny Panie ukrywający się pod pseudonimem WyborcaNS. Granica pomiędzy zwykłym wyrażaniem opinii, a naruszeniem czyichś dóbr lub zniesławieniem jest bardzo cienka, a wydawca portalu internetowego ponosi odpowiedzialność za komentarze i opinie dodawane przez internautów w sytuacji, gdy komentarze te spełniają znamiona pomówienia.
  Z tego powodu najbardziej wulgarne i obraźliwe komentarze nie są i nie będą akceptowane w dyskusji pod tekstami dts24 i dotyczy to wszystkich – nie tylko Pana komentarzy.
  Przypominamy, że w świetle prawa sprawca pomówienia podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności, lub karze pozbawienia wolności do roku, jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego przekazu.
  Osoba poszkodowana ma prawo do roszczeń z tytułu zniesławienia i jest upoważniona do żądań z tego tytułu mających na celu zadośćuczynienie. Jeśli nadal życzy Pan sobie wypowiadać się w tym tonie, w jakim dotychczas utrzymane są Pana wypowiedzi, prosimy aby czynił Pan to podpisując się imieniem i nazwiskiem i najlepiej – na oficjalnych profilach kandydatów w mediach społecznościowych. Wówczas ewentualna sprawa sądowa odbędzie się między Panem, a osobami, które mają prawo czuć się obrażone Pana wpisami. My ze swojej strony nie dajemy zgody na taki rodzaj dyskursu, z którego już na pierwszy rzut oka wynika, że może skończyć się przed sądem.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.